Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Shoptet - Hromadné úpravy cen v eshopu
  0

Shoptet - Hromadné úpravy cen v eshopu

Hromadné úpravy včetně variant? Žádný problém

Nástroje a hotových řešení pro e-shopy je na trhu dostatek. Nyní jsem však hledal řešení, které by vyřešilo hromadné přeceňování výrobků. V tu chvíli těch řešení už není tolik a můžeme je počítat na prstech jedné ruky. Samozřejmě vynechávám řešení e-shopů na klíč a v mém hledáčku jsou jen hotová řešení určená pro více uživatelů. Rád bych vám představil Shoptet, který jsem si odzkoušel na vlastní kůži.

Shoptet je univerzální řešení, kde na dvě kliknutí spouštíte e-shop. To zní lákavě, ale samozřejmě pokračuje další nastavování tak, aby vám e-shop šlapal optimálně. Po naplnění produktů se jednou od času setkáte s problémem přecenění produktů. A jak už to tak bývá, většinou se jedná o hurá akci a na přecenění není moc času. Takže jak na to? Řešením jsou hromadné úpravy.

Hromadné úpravy

Export produktů v Shoptetu je jednoduchý a umožňuje celou databázi produktů exportovat do excelu. Pomocí filtru můžete vyselektovat jen produkty, které potřebujete upravit. V excelu potom jednoduše můžete pracovat tak, jak jste zvyklí. Ve většině případů tedy využijete různé vzorečky a následně se dostanete do finální části a to importovat opravený excel zpět do e-shopu. Vše probíhá jednoduše a plynule. Nesetkal jsem se s žádnými většími problémy. Byl jsem dokonce překvapen, že práce s různými variantami není pro Shoptet žádný problém.

Hromadné úpravy Shoptet

Náhled excelu

Import produktů

 

 

Vložit názor k článku: Shoptet - Hromadné úpravy cen v eshopu

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).