Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Školení online marketingu

Školení od Shoptet specialisty

Školení od Shoptet specialisty

Zvládněte správu e-shopu levou zadní

E-shopovým řešením od Shoptetu jsem už několik článků věnoval. Tentokrát bych vám rád přiblížil, co vás čeká, pokud se přihlásíte ke mně na školení. Vzhledem k tomu, že Shoptet využívá jako svoji platformu mnoho mých klientů, tak se nezdráhám říci, že tento systém znám opravdu od A do Z. A proto jsem se rozhodl, že nabídnu školení všem, nejen tedy svým klientům, ale i ostatním, kteří hledají pomocnou ruku a průvodce celým systémem.

Více o školení Shoptet
Kurz Základy online marketingu

Kurz Základy online marketingu

Užitečný kurz pro začátečníky

Rád bych vás pozval na pravidelné školení, které pořádám pro všechny začínající e-shopisty a podnikatele. Vím, že pojem online marketing je hodně rozšířený, ne však každý si dovede v ucelené formě představit, co vše obnáší vytvoření marketingové strategie nebo správné nastavení a vytvoření kontrolních mechanismů.

Více o kurzu
Pronikněte do tajů PPC kampaní

Pronikněte do tajů PPC kampaní

Školení pro nováčky ve světě online marketingu

Jste marketingový začátečník a chcete umět PPC? Nebo se snažíte rozjet svůj e-shop, ale nevíte jak dostat lidi do svého obchodu a přimět je k nákupu? Přihlaste se ke mně na školení o internetové reklamě.

Více o školení
Školení zbožové srovnávače

Školení zbožové srovnávače

Heureka, Zboží.cz, Google Nákupech, Glami, Favi a další

Heureka, Zboží.cz a Google Nákupy jsou u nás nejpoužívanějšími a taky nejoblíbenějšími cenovými srovnávači. Vypadají jako katalog a v principu fungují úplně stejně jako klasický vyhledávač. Nabízí však některé významné funkce, kvůli kterým jsou tak populární, např. historický vývoj cen, filtrování zboží dle různých parametrů nebo recenze uživatelů.

Více o školení
Pozvánka na školení Google Analytics

Pozvánka na školení Google Analytics

Ideální pro začátečníky v online marketingu

Založili jste si své první webové stránky nebo e-shop a potřebujete pomoc s nastavením důležitých parametrů v Google Analytics? Potom jste tady správně a toto školení je určené právě vám. Vyhodnocování v Google Analytics je vhodné využívat zejména tam, kde už vám nestačí klasické statistiky, které vám nabízí váš aktuální administrační systém.

Více o školení
Individuální školení online marketingu

Individuální školení online marketingu

Kurz na míru dle vašich potřeb

Ještě jste si nevybrali z mých nabízených školení? Věřím, že některá z nich pro vás mohou být až příliš specifická, a tím pádem i méně atraktivní. Mým cílem je vyjít vstříc co možná nejvíce lidem, proto jsem se rozhodl vytvořit také vzdělávací kurz na míru dle vámi vybraných oblastí zájmu.

Více o školeníTermíny školení v Brně

Školení Shoptet – 28. 3. 2019

Školení PPC – 29. 3. 2019

Online marketing – 4. 4. 2019

Zbožové srovnávače – dohodou

Google Analytics – dohodou

Individuální školení – dohodou