SEO optimalizace

 • Jak vyhodnocovat práce na SEO Hodnocení: 0 ×

  Jak vyhodnocovat práce na SEO

  Důležitá aktivita při optimalizaci pro vyhledávače

  Jak už jsem psal ve svém dřívějším článku, SEO pro mě není vlajková loď, ale i tak je součástí balíčku marketingového specialisty. V tomto příspěvku bych se tak rád rozepsal o tom, jak takové SEO práce vyhodnocovat. Optimalizace pro vyhledávače je totiž u mých klientů jedna z nejvíce diskutovaných služeb, protože pro ně není dobře měřitelná.

 • Další tipy na užitečné online nástroje Hodnocení: 0 ×

  Další tipy na užitečné online nástroje

  Kontrolujte svoje odkazy a nezapomínejte na emoji

  Možná jste už někdy hledali na internetu důležitou informaci, a když už jste našli vhodný článek, stalo se vám, že stránka obsahovala spoustu neaktuálních odkazů, tzv. chyb 404. To je problém z ranku optimalizace pro vyhledávače (SEO), takže nezapomínejte svůj web pravidelně kontrolovat, zda jsou vaše odkazy aktuální.

 • SEO trendy pro rok 2019 Hodnocení: 0 ×

  SEO trendy pro rok 2019

  Jak nevypadnout z hledáčku vyhledávačů

  Po delší době bych se v tomto článku chtěl věnovat tématu SEO, a to přímo trendům pro rok 2019. I když čas z letošního ročníku ukrojil již téměř polovinu, myslím si, že je dobré si některé věci znovu připomenout a osvěžit.

 • Víte, jak řešit duplicitní obsah na webu? Hodnocení: 0 ×

  Víte, jak řešit duplicitní obsah na webu?

  Pomůže vám Google Search Console

  Duplicitní obsah na internetových stránkách je jedna z nejčastějších záležitostí a také restů mých klientů. Proto není nic neobvyklého, když se s tímto termínem setkáte – nicméně otázkou zůstává, jak s tím bojovat?

 • ASO zlepší vaše pozice v Google Play a Appstore… Hodnocení: 0 ×

  ASO zlepší vaše pozice v Google Play a Appstore…

  …aneb SEO pro mobilní aplikace

  ASO. Nová oblast, se kterou jsem se během posledních měsíců začal seznamovat a vypadá to na přínosný vztah. A o co přesně jde? Výraz SEO dnes již každému majiteli webových stránek jistě něco řekne a asi ho napadne, že má co dočinění s pozicemi ve vyhledávačích. Teď ale odběhnu od webu k mobilním aplikacím a představím vám tento novinkový pojem.

 • Copywriting je důležitější, než si myslíte Hodnocení: 0 ×

  Copywriting je důležitější, než si myslíte

  Bez profesionála se dneska stěží obejdete

  Doba internetového podnikání je už dávno jinde. Možná vám přijde, že psaní textů není žádná věda a zvládnete to sami bez cizí pomoci, ale stejně téměř s každým klientem řeším, co a jak (ne)psat na svůj web.

 • Proč není SEO mojí vlajkovou lodí Hodnocení: 0 ×

  Proč není SEO mojí vlajkovou lodí

  Optimalizace pro vyhledávače vyžaduje zdravý přístup

  SEO optimalizace je jednou z nejzásadnějších a nejznámějších služeb, kterou klienti vyžadují, protože o této problematice mají určité povědomí. Na našem českém rybníčku je totiž SEO z nějakého důvodu profláklé a každý, kdo má web, chce být ve vyhledávačích umístěný na předních příčkách.

 • Jak na efektivní analýzu klíčových slov Hodnocení: 1 ×

  Jak na efektivní analýzu klíčových slov

  Pro nejlepší výsledky se obraťte na odborníky

  Analýza a nastavení klíčových slov je velmi důležitá, ať už jde o projekt nový či stávající. Vzhledem k sezónnosti, každodennímu vývoji a změnám ve světe internetových vyhledávačů, je třeba tuto oblast neustále sledovat a nepodceňovat ji.