Upoutávka na nejnovější stream

Video pozvánka Školení online marketingu

Můj stream o marketingu

 • Ohlédnutí za Shoptet webinářem

  Ohlédnutí za Shoptet webinářem

  V tomto článku jsem pro vás sepsal pár zajímavých poznatků z květnového webináře, který jsem připravil pro Shoptet a jejich zákazníky. Jak jste už určitě z textů na tomto blogu pochopili, při své práci kladu velký důraz na segmentaci produktů. Je to čistě o vašem individuální uvažování a strategickém myšlení, jak si produkty rozdělíte a budete s nimi dál v reklamních systémech pracovat. A na to se podíváme na následujících řádcích.

 • Ukázky z webináře: Ladíme produktový marketing

  Ukázky z webináře: Ladíme produktový marketing

  Tipy, jak dělat produktový marketing snadno a dobře. Připravil jsem ukázky z webináře.

 • Webinář: Ladíme produktový marketing

  Webinář: Ladíme produktový marketing

  Práci s produkty se věnuji poměrně často a více jsem se o ní už rozepsal v článku Co mě nejčastěji zajímá při práci s klienty, kde jsem nakousl téma nových produktů a marže. Obecně by se o produktový marketing měl podrobně zajímat každý PPC specialista, zbožový správce i online marketér, a proto se tentokrát podíváme blíž na segmentaci produktů.

 • Online kurzy pro začátečníky

  Online kurzy pro začátečníky

  Váš komfort je pro mě důležitý, proto kurzy (určené začátečníkům) probíhají online, tedy prostřednictvím hovoru po Skypu, kdy s vámi sdílím svou počítačovou plochu. Můžete se tak z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře učit, aniž byste byli rušeni novým prostředím nebo museli někam dojíždět.

 • Základy online marketingu

  Základy online marketingu

  Rád bych vás pozval na pravidelné školení, které pořádám pro všechny začínající e-shopisty a podnikatele. Vím, že pojem online marketing je hodně rozšířený, ne však každý si dovede v ucelené formě představit, co vše obnáší vytvoření marketingové strategie nebo správné nastavení a vytvoření kontrolních mechanismů.

 • Shoptet školení v Brně

  Shoptet školení v Brně

  Vzhledem k tomu, že Shoptet využívá jako svoji platformu mnoho mých klientů, tak se nezdráhám říci, že tento systém znám opravdu od A do Z. A proto jsem se rozhodl, že nabídnu školení Shoptet všem, nejen tedy svým klientům, ale i ostatním, kteří hledají pomocnou ruku a průvodce celým systémem.

 • Individuální školení online marketingu

  Individuální školení online marketingu

  Ještě jste si nevybrali z mých nabízených školení či online kurzů? Věřím, že některá z nich pro vás mohou být příliš konkrétně zaměřená, a tím pádem i méně atraktivní. Mým cílem je vyjít vstříc co možná nejvíce zájemcům, proto jsem se rozhodl vytvořit vzdělávací školení na míru dle vámi vybraných oblastí zájmu.

 • Video představení Digi školení

  Video představení Digi školení

  Digi školení probíhají již druhým rokem a za tuto dobu u mě absolvovalo již několik desítek účastníků. K dalšímu vzdělávání se hlásí zejména začínající podnikatelé nebo novopečení e-shopaři.