Jsme pro dobrou věc!

Marek Wiener 26 / 03 / 2019

Hodnocení: 0 ×

Jsme pro dobrou věc!

Pomáhat je normální

Je fajn občas udělat dobrou věc. Když nezištně pomáháte druhým, přispívá tak celé společnosti i sobě samému. Ten správný pocit na hrudníku je totiž k nezaplacení a vykouzlí úsměv na tváři. Proto jsem se rozhodl, že budu v rámci své agentury MarkMedia podporovat brněnské projekty a spojovat lidi, kteří chtějí přiložit ruku k dílu.

Začali jsme v ZOO

Moje první pomoc směřovala do brněnské ZOO, protože zvířátkům, zejména těm ohroženým, je potřeba pomáhat, a tak jsem adoptoval vzácného výra velkého západosibiřského.
Adopce zvířat je obecně zajímavá a prospěšná záležitost. Kdokoli si tak může osvojit svého klokana, krokodýla, lva nebo jakékoli české zvíře, protože uděláte radost nejen jemu, ale také sobě, pracovníkům ZOO a zároveň podpoříte péči a chov zvoleného zvířete.

 

Pomáhám hledat dětské sportovní talenty

Talent roku je celostátní soutěž, organizovaná Asociací amatérských sportů, pro všechny žáky základních škol a víceletých gymnázií, které baví sportovat. Je zaměřena na aktivní děti s cílem motivovat je ke sportu, pěstovat v nich zdravou soutěživost a hrdost na vlastní výkony. Talent roku je pro mě dlouhodobá srdcovka, ale až v roce 2020 jsem se do spolupráce skutečně opřel. Tento projekt přesně kopíruje moje představy o tom, komu pomáhat. Díky mým znalostem onlinu marketingu hledám cesty, jak do soutěže přitáhnout co nejvíce dětí se sportovním nadáním.

A co dál?

Máte zajímavý projekt a působíte v Brně? Stavte se za mnou na kávu a probereme možnosti, jak bychom mohl přispět nebo se jakkoliv zapojit pro dobrou věc. V mém sponzorském programu se zaměřuji zejména na podporu kulturně-sportovních událostí a aktivit pro děti.

Blog o online marketingu

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • 5 základních rad, když rozjíždíte nový byznys

  5 základních rad, když rozjíždíte nový byznys

  Zvolte správnou marketingovou strategii hned ze startu vašeho podnikání.

  ZOBRAZIT
 • Recenze na e-shopové řešení Webczech

  Recenze na e-shopové řešení Webczech

  Poctivý průměr, který neurazí

  ZOBRAZIT
 • ASO zlepší vaše pozice v Google Play a Appstore…

  ASO zlepší vaše pozice v Google Play a Appstore…

  …aneb SEO pro mobilní aplikace

  ZOBRAZIT