Jsme pro dobrou věc!

Marek Wiener 26 / 03 / 2019

Hodnocení: 0 ×

Jsme pro dobrou věc!

Pomáhat je normální

Je fajn občas udělat dobrou věc. Když nezištně pomáháte druhým, přispívá tak celé společnosti i sobě samému. Ten správný pocit na hrudníku je totiž k nezaplacení a vykouzlí úsměv na tváři. Proto jsem se rozhodl, že budu v rámci své agentury MarkMedia podporovat brněnské projekty a spojovat lidi, kteří chtějí přiložit ruku k dílu.

Začali jsme v ZOO

Moje první pomoc směřovala do brněnské ZOO, protože zvířátkům, zejména těm ohroženým, je potřeba pomáhat, a tak jsem adoptoval vzácného výra velkého západosibiřského.
Adopce zvířat je obecně zajímavá a prospěšná záležitost. Kdokoli si tak může osvojit svého klokana, krokodýla, lva nebo jakékoli české zvíře, protože uděláte radost nejen jemu, ale také sobě, pracovníkům ZOO a zároveň podpoříte péči a chov zvoleného zvířete.

 

Pomáhám hledat dětské sportovní talenty

Talent roku je celostátní soutěž, organizovaná Asociací amatérských sportů, pro všechny žáky základních škol a víceletých gymnázií, které baví sportovat. Je zaměřena na aktivní děti s cílem motivovat je ke sportu, pěstovat v nich zdravou soutěživost a hrdost na vlastní výkony. Talent roku je pro mě dlouhodobá srdcovka, ale až v roce 2020 jsem se do spolupráce skutečně opřel. Tento projekt přesně kopíruje moje představy o tom, komu pomáhat. Díky mým znalostem onlinu marketingu hledám cesty, jak do soutěže přitáhnout co nejvíce dětí se sportovním nadáním.

V roce 2022 i 2023 projekt pokračoval

V roce 2022/23 jsme nevynechali účast na projektu Pro dobrou věc, přičemž tentokrát jsme pomohli malé Beátě z Brna, které jsme věnovali příspěvek na pořízení skládacího a rehabilitačního kočárku PIPER Comfort. Naše pomoc šla opět tam, kde je potřeba, a za to jsme moc rádi. O pomoci v roce 2023 jsme dále psali i zde.

A co dál?

Máte zajímavý projekt a působíte v Brně? Stavte se za mnou na kávu a probereme možnosti, jak bychom mohl přispět nebo se jakkoliv zapojit pro dobrou věc. V mém sponzorském programu se zaměřuji zejména na podporu kulturně-sportovních událostí a aktivit pro děti.

Blog o online marketingu

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Co jsem letos zažil a co mi to přineslo

  Co jsem letos zažil a co mi to přineslo

  Pohled přes rameno za rokem 2019

  ZOBRAZIT
 • Jak se připravit na letošní vánoční sezónu?

  Jak se připravit na letošní vánoční sezónu?

  Zaměřte se na PPCčka, kreativu a TikTok

  ZOBRAZIT
 • 10x NE pro správnou tvorbu PPC kampaní

  10x NE pro správnou tvorbu PPC kampaní

  Nasajte tipy a inspiraci od profesionálů

  ZOBRAZIT