Individuální školení online marketingu

Marek Wiener 17 / 01 / 2017

Hodnocení: 0 ×

Individuální školení online marketingu

Školení na míru dle vašich potřeb

Ještě jste si nevybrali z mých nabízených školení či online kurzů? Věřím, že některá z nich pro vás mohou být příliš konkrétně zaměřená, a tím pádem i méně atraktivní. Mým cílem je vyjít vstříc co možná nejvíce zájemcům, proto jsem se rozhodl vytvořit vzdělávací školení na míru dle vámi vybraných oblastí zájmu.

Individuální školení může být složeno z níže uvedených témat:

 • Jak na e-shop od Shoptetu
 • Ovládněte výkonnostní online marketing
 • Pronikněte do tajů PPC kampaní
 • Jak na zbožové srovnávače
 • Seznámení s Google Analytics

Individuální školení je vhodné pro všechny, kteří vysloveně nepotřebují probírat témata do hloubky, ale jde jim spíš o porozumění vlastnímu byznysu z onlinového hlediska. Proto jsem tady, abych vám na základě svých letitých zkušeností poradil a nasměroval vás. Můžete se spolehnout, že v rámci školení dostanete osvědčené postupy, rady a tipy na míru přímo pro váš e-shop nebo firmu a zároveň vám nebude nikdo vnucovat strategie a nástroje, které si nemůžete dovolit.

Individuální školení zahrnuje:

 • BLOK 1
  Představení vašeho projektu

  První část je věnovaná zejména vám, tedy představení vašeho projektu. V tomto bloku mě budou zajímat podstatné informace o vašem podnikání.

 • BLOK 2
  Vysvětlení základních principů

  Tady se podíváme na byznys obecně. Nastíním vám základní pohled na výkonnostní marketing a rozpočtové řízení kampaní. Zároveň s vámi projdu důležité ukazatele, kterých je potřeba si všímat, ať už vyhodnocujete jakýkoliv marketingový kanál (bounce rate, open rate, konverzní poměr, skladové jednotky v Google Analytics apod.).

 • BLOK 3
  Poradenství

  V třetím bloku se zaměříme na řešení aktuálních témat či problémů, kterými se zabýváte. Vysvětlím vám, jak funguje online marketing nebo vámi vybrané oblasti v rámci vašeho konkrétního projektu.

 • Závěr

  Školení s vámi mohu netradičně zakončit třeba u piva:) Můžeme rozebrat jakékoliv téma z oblasti online branže nebo vašeho podnikaní.

Pokud vás tato moje speciální nabídka zaujala, zamyslete se nad kombinací několika marketingových oblastí. Vytvoříte se tak vlastní školení vycházející z vašich požadavků a preferencí.

Místo konání:  Školení probíhá nejčastěji v neformálním prostřední jako je kavárna, ale se setkat se můžeme i při obědě nebo se sejít kdekoli na vámi vybraném místě, nejbližší termín dohodou.
Průběh: Osobní setkání v délce trvání cca 2 hod.
Vstupní předpoklady: Manažer projektu / majitel firmy s obratem nad 50 tis. Kč. za měsíc.
Blog o online marketingu

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Ovládněte výkonnostní online marketing

  Ovládněte výkonnostní online marketing

  Užitečné školení pro začátečníky

  ZOBRAZIT
 • Seznámení s Google Analytics pro začátečníky

  Seznámení s Google Analytics pro začátečníky

  Ideální pro začátečníky v online marketingu

  ZOBRAZIT
 • Školení od Shoptet specialisty

  Školení od Shoptet specialisty

  Zvládněte ✅ správu e-shopu levou zadní

  ZOBRAZIT