Digi školení

 • Školení od Shoptet specialisty Hodnocení: 0 ×

  Školení od Shoptet specialisty

  Zvládněte ✅ správu e-shopu levou zadní

  E-shopovým řešením od Shoptetu jsem už několik článků věnoval. Tentokrát bych vám rád přiblížil, co vás čeká, pokud se přihlásíte ke mně na školení. Vzhledem k tomu, že Shoptet využívá jako svoji platformu mnoho mých klientů, tak se nezdráhám říci, že tento systém znám opravdu od A do Z. A proto jsem se rozhodl, že nabídnu školení všem, nejen tedy svým klientům, ale i ostatním, kteří hledají pomocnou ruku a průvodce celým systémem.

 • Ovládněte výkonnostní online marketing Hodnocení: 0 ×

  Ovládněte výkonnostní online marketing

  Užitečné školení pro začátečníky

  Rád bych vás pozval na pravidelné školení, které pořádám pro všechny začínající e-shopisty a podnikatele. Vím, že pojem online marketing je hodně rozšířený, ne však každý si dovede v ucelené formě představit, co vše obnáší vytvoření marketingové strategie nebo správné nastavení a vytvoření kontrolních mechanismů.

 • Pronikněte do tajů PPC kampaní Hodnocení: 0 ×

  Pronikněte do tajů PPC kampaní

  Online kurz pro nováčky ve světě online marketingu

  Jste marketingový začátečník a chcete umět PPC? Nebo se snažíte rozjet svůj e-shop, ale nevíte jak dostat lidi do svého obchodu a přimět je k nákupu? Přihlaste se ke mně na školení o internetové reklamě.

 • Jak na zbožové srovnávače Hodnocení: 0 ×

  Jak na zbožové srovnávače

  Heureka, Zboží.cz, Google Nákupech, Glami, Favi a další

  Jste majitel e-shopu nebo produktový manažer? Snažíte se rozjet svůj e-shop, ale nevíte, jak se dostat na viditelné pozice? Během tohoto kurzu vás naučím, čeho si ve zbožových srovnávačích všímat, na co nezapomenout a co přesně nastavit, aby vám e-shop z těchto srovnávačů generoval konverze.

 • Seznámení s Google Analytics pro začátečníky Hodnocení: 0 ×

  Seznámení s Google Analytics pro začátečníky

  Ideální pro začátečníky v online marketingu

  Založili jste si své první webové stránky nebo e-shop a potřebujete pomoc s nastavením důležitých parametrů v Google Analytics? Potom jste tady správně a toto školení je určené právě vám. Vyhodnocování v Google Analytics je vhodné využívat zejména tam, kde už vám nestačí klasické statistiky, které vám nabízí váš aktuální administrační systém.

 • Individuální školení online marketingu Hodnocení: 0 ×

  Individuální školení online marketingu

  Školení na míru dle vašich potřeb

  Ještě jste si nevybrali z mých nabízených školení či online kurzů? Věřím, že některá z nich pro vás mohou být příliš konkrétně zaměřená, a tím pádem i méně atraktivní. Mým cílem je vyjít vstříc co možná nejvíce zájemcům, proto jsem se rozhodl vytvořit vzdělávací školení na míru dle vámi vybraných oblastí zájmu.