Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Můj první Mergadofest
  0

Můj první Mergadofest

Přišel jsem, poslechl jsem a odešel jsem nadšen

Jakožto Mergado specialista mám konečně za sebou svůj první Mergadofest. Musím říct, že jsem byl k návštěvě výrazně namotivován, protože mě nedávno v kanceláři navštívil sám ředitel společnosti Michal Janík. Spolu s Jiřím Guňkou mi ukázali skvělé vychytávky v aplikaci Bidding Fox a tento osobní přístup mě opravdu mile překvapil.

Termín konání akce 20. září mi příliš nevyhovoval, a tak jsem se nakonec zastavil nadvakrát. Shodou okolností mě zaujaly všechny přednášky v Mersey Stage, které se konaly, jak je z názvu patrno, v brněnském klubu Mersey.

Na Mergadofestu jsem si vyslechl informace o expanzi do zahraničí a zajímavosti o německých, polských, maďarských a rumunských trzích z úst Jany Družičkové ze slovenské agentury Unikum. Na místo jsem však zavítal zejména kvůli Google Data Studio, který je v mém hledáčku již delší dobu a vzhledem k tomu, že mě práce s daty provází již několik let, tak jsem byl na tento nástroj velmi zvědavý. Tuto přednášku vedl Tomáše Hanáček z Perfomicsu, obsah byl velmi kvalitní a došlo i na mé dotazy, takže jsem odcházel opravdu nadmíru spokojený.

Mergado také představilo svoje novinky – jednou z těch hlavních je expanze do Polska. Při této příležitost zaměstnali novou posilu, a to rodilou Polku, což je určitě správný krok směrem k polskému trhu. Moc jim fandím, jak jdou do svého rozvoje naplno, a držím Michalovi a celému Mergadu palce :)

Vložit názor k článku: Můj první Mergadofest

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).