Můj první Mergadofest

Marek Wiener 27 / 09 / 2018

Hodnocení: 2 ×

Můj první Mergadofest

Přišel jsem, poslechl jsem a odešel jsem nadšen

Jakožto Mergado specialista mám konečně za sebou svůj první Mergadofest. Musím říct, že jsem byl k návštěvě výrazně namotivován, protože mě nedávno v kanceláři navštívil sám ředitel společnosti Michal Janík. Spolu s Jiřím Guňkou mi ukázali skvělé vychytávky v aplikaci Bidding Fox a tento osobní přístup mě opravdu mile překvapil.

Termín konání akce 20. září mi příliš nevyhovoval, a tak jsem se nakonec zastavil nadvakrát. Shodou okolností mě zaujaly všechny přednášky v Mersey Stage, které se konaly, jak je z názvu patrno, v brněnském klubu Mersey.

Na Mergadofestu jsem si vyslechl informace o expanzi do zahraničí a zajímavosti o německých, polských, maďarských a rumunských trzích z úst Jany Družičkové ze slovenské agentury Unikum. Na místo jsem však zavítal zejména kvůli Google Data Studio, který je v mém hledáčku již delší dobu a vzhledem k tomu, že mě práce s daty provází již několik let, tak jsem byl na tento nástroj velmi zvědavý. Tuto přednášku vedl Tomáše Hanáček z Perfomicsu, obsah byl velmi kvalitní a došlo i na mé dotazy, takže jsem odcházel opravdu nadmíru spokojený.

Mergado také představilo svoje novinky – jednou z těch hlavních je expanze do Polska. Při této příležitost zaměstnali novou posilu, a to rodilou Polku, což je určitě správný krok směrem k polskému trhu. Moc jim fandím, jak jdou do svého rozvoje naplno, a držím Michalovi a celému Mergadu palce :)

Blog o online marketingu

Perfektně zvládnutý Facebook a Instagram

Jak na reels a stories
Šablona, jak na Reels a Stories, která dokonale ukazuje principy viditelných ploch.

Více o Reels a Stories

Vložte názor k článku: Můj první Mergadofest

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Marek – online marketing specialista 17.03.2019 21:27

PROBIDDING už mám v kalendáři pane řediteli :-)

Michal Janík 10.03.2019 08:17

"...sám ředitel společnosti Michal Janík..." - to je hezké Marku :-) Narazil jsem na tvůj článek až dnes. Tak mohu říci, že je ředitel potěšen, že se ti akce líbila. A bude moc rád, když přijdeš opět. Aktuálně chystá Jirka s týmem první biddingovou konferenci PROBIDDINDG (snad se to píše takhle). Bude to v brně, jen v MipactHubu. Program a info zde: https://www.bidding-fox.cz/probidding-2019 A čas MergadoFestu bývá na začátku podzimu. Tak to ještě uvidíme, co tým vymyslí :-) Děkuji, že jsi napsal Marku.

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

  • Jak jsem se školil v Mergadu

    Jak jsem se školil v Mergadu

    A zase se o kus dál pracovně posunul

    ZOBRAZIT