Shoptet

 • Pro koho je určený Shoptet Premium? Hodnocení: 0 ×

  Pro koho je určený Shoptet Premium?

  Nová služba z dílny e-shopového giganta

  Mám pro vás další důležitou novinku z online marketingu, kterou si nemohu nechat pro sebe a která se týká oblasti tvorby e-shopů na míru. Právě internetové obchody na platformě Shoptet jsou pro mé klienty horké téma, a proto jsem se rozhodl o této shoptetí novince sepsat krátký článek.

 • Víte, jak správně nastavit Shoptet? Hodnocení: 0 ×

  Víte, jak správně nastavit Shoptet?

  Úspěšný e-shop na pár kliků je už minulost

  O tom, že správné nastavení e-shopu od Shoptetu je jeden ze základních pilířů pro úspěšný e-commerce projekt, nemám pochyb. V tomto názoru mě usvědčuje i poptávka z posledních týdnů, kdy se na mě stále více obracejí začínající e-shopaři nebo klienti přecházející právě na Shoptet, abych jim zkontroloval nastavení jejich internetového obchodu. Mám z toho radost, protože to potvrzuje fakt, že doba, kdy si každý myslel, že si založí výkonný e-shop na pár kliknutí, je zřejmě již pryč. A s čím tedy klientům nejčastěji pomáhám?

 • Ohlédnutí za Shoptet webinářem Hodnocení: 0 ×

  Ohlédnutí za Shoptet webinářem

  Úspěšnost kampaní a další zajímavá témata

  V tomto článku jsem pro vás sepsal pár zajímavých poznatků z květnového webináře,...

 • Školení od Shoptet specialisty Hodnocení: 0 ×

  Školení od Shoptet specialisty

  Zvládněte ✅ správu e-shopu levou zadní

  E-shopovým řešením od Shoptetu jsem už několik článků věnoval. Tentokrát bych vám rád přiblížil, co vás čeká, pokud se přihlásíte ke mně na školení. Vzhledem k tomu, že Shoptet využívá jako svoji platformu mnoho mých klientů, tak se nezdráhám říci, že tento systém znám opravdu od A do Z. A proto jsem se rozhodl, že nabídnu školení všem, nejen tedy svým klientům, ale i ostatním, kteří hledají pomocnou ruku a průvodce celým systémem.

 • Opencart, nebo Shoptet? Hodnocení: 0 ×

  Opencart, nebo Shoptet?

  Srovnání těchto dvou e-shopových platforem

  V nedávné době jsem zpracoval analýzu e-shopového systému Opencart, a to z toho důvodu, že klientův e-shop byl příliš pomalý. Řešení rychlosti stránek je pro mě velmi důležité, jde totiž o jasný ukazatel, proč se e-shopu nedaří, např. pokud malý konverzní poměr.

 • Víte, jak vytvořit co nejlepší slovník pojmů? Hodnocení: 0 ×

  Víte, jak vytvořit co nejlepší slovník pojmů?

  Myslete na zákazníky a vyvarujte se chyb

  Jestli to myslíte se svým e-shopem vážně, doporučuji vám zaměřit se na správnou a srozumitelnou komunikaci se svými zákazníky. Protože ať už prodáváte jakékoli zboží nebo službu, určitě vám je jasné, že kolikrát váš potenciální zákazník potřebuje rychle a jednoduše zjistit, co jaká značka, zkratka nebo terminus technicus znamenají.

 • Shoptet již nabízí vlastní design e-shopů Hodnocení: 0 ×

  Shoptet již nabízí vlastní design e-shopů

  Blank režim přináší šablony na míru

  Provozujete internetový obchod na Shoptetu nebo se o něj zajímáte, ale nezaujaly vás nabízené šablony? Potom pro vás mám dlouho očekávanou zprávu. Na začátku října Shoptet na svém blogu představil horkou novinku na téma vlastních designů šablon. A krátce na to proběhlo první školení partnerů, aby tak mohli nové funkce vyzkoušet v reálu u svých klientů. Tam jsem rozhodně nemohl chybět.

 • Uvažujete o koupi e-shopu? Hodnocení: 0 ×

  Uvažujete o koupi e-shopu?

  Zjistěte všechny dostupné informace

  Přemýšlíte, že byste koupili hotový e-shop nebo jste dostali nabídku na nákup již zajetého internetového obchodu? Připravil jsem pro vás pár tipů, které bych před nákupem zvážil. Tak se na ně pojďme podívat.