Shoptet

 • Víte, jak správně nastavit Shoptet? Hodnocení: 0 ×

  Víte, jak správně nastavit Shoptet?

  Úspěšný e-shop na pár kliků je už minulost

  O tom, že správné nastavení e-shopu od Shoptetu je jeden ze základních pilířů pro úspěšný e-commerce projekt, nemám pochyb. V tomto názoru mě usvědčuje i poptávka z posledních týdnů, kdy se na mě stále více obracejí začínající e-shopaři nebo klienti přecházející právě na Shoptet, abych jim zkontroloval nastavení jejich internetového obchodu. Mám z toho radost, protože to potvrzuje fakt, že doba, kdy si každý myslel, že si založí výkonný e-shop na pár kliknutí, je zřejmě již pryč. A s čím tedy klientům nejčastěji pomáhám?

 • Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod Hodnocení: 0 ×

  Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod

  Obrovský pomocník pro práci s velkoobchodními ceníky

  O tom, že Shoptet je pro mě jednička v rámci pronájmu e-shopů, není divu. Pomáhá mi zejména v situacích, kdy řeším komplikované situace s klienty, kteří vyžadují specifické funkce právě pro jejich projekt nebo na kterým již nestačí běžná e-shopová platforma. Mezi takové funkce patří například propojení Shoptetu s ekonomickými systémy Pohoda nebo Money S3, žhavá témata zase zastupují platební brány a komplikované nastavení dopravy a plateb. Nedávno jsem ale narazil na další problematickou oblast, a tou je velkoobchod.

 • Využijte široké možnosti napojení Shoptetu na Money S3 Hodnocení: 0 ×

  Využijte široké možnosti napojení Shoptetu na Money S3

  Nezapomeňte však na potřebné doplňky

  O napojení účetního softwaru Pohoda na Shoptet jsem tady na blogu už psal, a protože se jedná o poměrně oblíbené téma, rozhodl jsem se tentokrát prozkoumat propojení Shoptetu s účetním programem Money S3.

 • Pro koho je určený Shoptet Premium? Hodnocení: 0 ×

  Pro koho je určený Shoptet Premium?

  Nová služba z dílny e-shopového giganta

  Mám pro vás další důležitou novinku z online marketingu, kterou si nemohu nechat pro sebe a která se týká oblasti tvorby e-shopů na míru. Právě internetové obchody na platformě Shoptet jsou pro mé klienty horké téma, a proto jsem se rozhodl o této shoptetí novince sepsat krátký článek.

 • Ohlédnutí za Shoptet webinářem Hodnocení: 0 ×

  Ohlédnutí za Shoptet webinářem

  Úspěšnost kampaní a další zajímavá témata

  V tomto článku jsem pro vás sepsal pár zajímavých poznatků z květnového webináře,...

 • Školení od Shoptet specialisty Hodnocení: 0 ×

  Školení od Shoptet specialisty

  Zvládněte ✅ správu e-shopu levou zadní

  E-shopovým řešením od Shoptetu jsem už několik článků věnoval. Tentokrát bych vám rád přiblížil, co vás čeká, pokud se přihlásíte ke mně na školení. Vzhledem k tomu, že Shoptet využívá jako svoji platformu mnoho mých klientů, tak se nezdráhám říci, že tento systém znám opravdu od A do Z. A proto jsem se rozhodl, že nabídnu školení všem, nejen tedy svým klientům, ale i ostatním, kteří hledají pomocnou ruku a průvodce celým systémem.

 • Opencart, nebo Shoptet? Hodnocení: 0 ×

  Opencart, nebo Shoptet?

  Srovnání těchto dvou e-shopových platforem

  V nedávné době jsem zpracoval analýzu e-shopového systému Opencart, a to z toho důvodu, že klientův e-shop byl příliš pomalý. Řešení rychlosti stránek je pro mě velmi důležité, jde totiž o jasný ukazatel, proč se e-shopu nedaří, např. pokud malý konverzní poměr.

 • Víte, jak vytvořit co nejlepší slovník pojmů? Hodnocení: 0 ×

  Víte, jak vytvořit co nejlepší slovník pojmů?

  Myslete na zákazníky a vyvarujte se chyb

  Jestli to myslíte se svým e-shopem vážně, doporučuji vám zaměřit se na správnou a srozumitelnou komunikaci se svými zákazníky. Protože ať už prodáváte jakékoli zboží nebo službu, určitě vám je jasné, že kolikrát váš potenciální zákazník potřebuje rychle a jednoduše zjistit, co jaká značka, zkratka nebo terminus technicus znamenají.