Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Únorová přednáška v Performia
  1

Únorová přednáška v Performia

Jak efektivně vybírat zaměstnance

V únoru jsem absolvoval přednášku v Performia

Performia u nás působí již 10 let, ale já se o ní dozvěděl poprvé, když mi kolega přeposlal jejich newsletter. Performia je mezinárodní organizace, která se zabývá výběrem personálu a hodnocením zaměstnanců. Budete se divit, ale z odborného hlediska bylo téma přednášky velmi vzdálené mému řemeslu. A jak se vlastně přednáška jmenovala?

Jak efektivně vybírat zaměstnance

Šlo o přednášku s názvem Jak efektivně vybírat zaměstnance. Půldenní přednáška, která byla určena hlavně manažerům, ředitelům a HR specialistům, mohla být zajímavá i pro kohokoliv z řad freelancerů – živnostníků. Myslím si totiž, že každý už někdy řešil výběr spolupracovníka či spolupracující firmu.

 

Performia

 

Pokud vám v minulosti dlouhodobě dělalo problém najít do firmy nebo do spolupráce opravdové tahouny, v Performia vám minimálně trochu poradí nebo vás inspirují, jak na to. Také vám však ukáží i druhou stranu pomyslné káry, kteří se na ní buď jen vezou nebo ji dokonce přibržďují.

Přednášku hodnotím celkově 3 hvězdičkami. Očekával jsem více, ale k tomu existuje u Performia mnohem širší školení a nikoliv jen tato přednáška.

Vložit názor k článku: Únorová přednáška v Performia

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).