Dárek, který vždycky potěší Hodnocení: 2 ×

Dárek, který vždycky potěší

Vytvořím pro vás originální dárkový poukaz na míru

Jaká je moje nejčastěji realizovaná grafická zakázka? Jak již název článku napovídá, ano, je to dárkový poukaz. Obrací se na mě firmy, které potřebují vyrobit dárkové poukazy pro své zaměstnance či zákazníky, ale i jednotlivci, kteří chtějí potěšit své blízké. Takové vouchery mají zkrátka široké využití jak v podnikatelském prostředí, tak v osobním životě. Asi proto, že jsou tak geniálně jednoduché a obdarovaný si nakonec dárek vybere sám dle svých preferencí.

Vzhledem k celoroční poptávce jsem se rozhodl vám nabídnout již graficky zpracované a hotové poukazy. Důležitá pro mě byla hlavně ruční výroba a originalita zpracování.

Jak probíhá výroba dárkového poukazu

Rád používám kombinaci barevných papírů s vnitřní strukturovanou kartou na vanilkovém podkladě – mohu tak vytvořit až pětačtyřicet typů dárkového poukazu, který si můžete namíchat tak, jak se vám líbí. Vnitřní karta obsahuje text na přání s prostorem na vložení loga nebo firemních údajů. Samozřejmě nechybí prvky jako je číslo vydaného poukazu nebo datum expirace. Jako punc přikládám decentní dřevěnou mašli z překližky.  

Dárek, který vždycky potěší

Co teď letí…

V posledně době nejčastěji tvořím dárkové poukazy pro nákup zboží v e-shopu, pro služby v kosmetickém či masážním studiu a slevy/poukázky na návrh od interiérového designera. Ideální volbou je také univerzální poukaz, který se dá použít pro jakoukoliv příležitost.  

Proč ode mě?

Dárkové vouchery jsou typicky nejvíce žádané v předvánočním období, kdy je stále složitější vymyslet vhodný dárek pod stromeček. Obraťte se na mě a já vám pomůžu odlišit se – připravím pro vás dárkový poukaz na míru, který potěší ať už vaše obchodní partnery nebo rodinu. Přidaná hodnota je také v ruční výrobě, která dává poukazu voňavý nádech osobité výroby.  

Vložte názor k článku: Dárek, který vždycky potěší

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2019 (PDF)

Komentáře

Marek – online marketing specialista 27.05.2017 07:53

Dobrý den, stačí mi napsat mail a ozvu se vám s nabídkou. E-shop s vouchery zatím chystám a není zprovozněný. Takže objednávky pouze e-mailem...

Milan S. 23.05.2017 13:20

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kde lze zakoupit dárkový poukaz na obrázku. Děkuji za odpověď.

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Retušování fotografií zdarma

  Retušování fotografií zdarma

  Jak na retušování fotografií zdarma?

  ZOBRAZIT
 • Kvalitní grafik za zády je cesta k úspěchu

  Kvalitní grafik za zády je cesta k úspěchu

  Full time nebo externista, hlavní je spolehlivost

  ZOBRAZIT
 • Jaký program použít, když nechcete využít služeb grafika

  Jaký program použít, když nechcete využít služeb grafika

  Jaký program použít, když nechcete využít služeb grafika

  ZOBRAZIT