Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Dárek, který vždycky potěší
  2

Dárek, který vždycky potěší

Vytvořím pro vás originální dárkový poukaz na míru

Jaká je moje nejčastěji realizovaná grafická zakázka? Jak již název článku napovídá, ano, je to dárkový poukaz. Obrací se na mě firmy, které potřebují vyrobit dárkové poukazy pro své zaměstnance či zákazníky, ale i jednotlivci, kteří chtějí potěšit své blízké. Takové vouchery mají zkrátka široké využití jak v podnikatelském prostředí, tak v osobním životě. Asi proto, že jsou tak geniálně jednoduché a obdarovaný si nakonec dárek vybere sám dle svých preferencí.

Vzhledem k celoroční poptávce jsem se rozhodl vám nabídnout již graficky zpracované a hotové poukazy. Důležitá pro mě byla hlavně ruční výroba a originalita zpracování.

Jak probíhá výroba dárkového poukazu

Rád používám kombinaci barevných papírů s vnitřní strukturovanou kartou na vanilkovém podkladě – mohu tak vytvořit až pětačtyřicet typů dárkového poukazu, který si můžete namíchat tak, jak se vám líbí. Vnitřní karta obsahuje text na přání s prostorem na vložení loga nebo firemních údajů. Samozřejmě nechybí prvky jako je číslo vydaného poukazu nebo datum expirace. Jako punc přikládám decentní dřevěnou mašli z překližky.  

Dárek, který vždycky potěší

Co teď letí…

V posledně době nejčastěji tvořím dárkové poukazy pro nákup zboží v e-shopu, pro služby v kosmetickém či masážním studiu a slevy/poukázky na návrh od interiérového designera. Ideální volbou je také univerzální poukaz, který se dá použít pro jakoukoliv příležitost.  

Proč ode mě?

Dárkové vouchery jsou typicky nejvíce žádané v předvánočním období, kdy je stále složitější vymyslet vhodný dárek pod stromeček. Obraťte se na mě a já vám pomůžu odlišit se – připravím pro vás dárkový poukaz na míru, který potěší ať už vaše obchodní partnery nebo rodinu. Přidaná hodnota je také v ruční výrobě, která dává poukazu voňavý nádech osobité výroby.  

Vložit názor k článku: Dárek, který vždycky potěší

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).