Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Nestíháte? 10 nápadů na vánoční dárky
  0

Nestíháte? 10 nápadů na vánoční dárky

Jak zvládnout nákupní šílenství na poslední chvíli

Je tu adventní čas, takže Vánoce jsou za dveřmi. Ne všichni ale mají vánoční dárky již koupené, takže nastává mírná panika. Možná už jste to někdy také zažili, není to žádný med shánět dary doslova za pět minut dvanáct.

A proto jsem pro vás vybral několik zajímavých vánočních tipů na poslední chvíli, které vám mohou pomoci v případě, že si lámete hlavu s tím, co pořídit.

Nechte se tedy inspirovat:

 1. Voucher na dovolenou pro maminku a tatínka – budete potřebovat pár tisíc korun, za které však můžete vaše milované rodiče poslat na víkendový relax do Krkonoš, na romantiku do Českého Krumlova nebo třeba do lázní. Stačí jen zaplatit, vytisknout poukaz a dárek je na světě!
 2. Vůně pro dámy je určitě trefa do černého dárek, ale nekupujte na slepo, stačí se podívat do koupelny na milovaný parfém a jít najisto. Nebo třeba lístky do divadla na oblíbenou hru, těmi určitě také nic nezkazíte.
 3. Kuchyňské roboty či jiné vymoženosti se hodí pro gurmánské maminky nebo babičky, protože pomocníků v kuchyni není nikdy dost.
 4. Vychytané nářadí pro kutily. Tady už je vhodné mít přehled, jaké řemeslo obdarovaného baví, abyste nezpůsobili vánoční faux pas :)
 5. Písmenka pro knihomily – nakupte předplatné časopisu, poukaz na nákup knížek či elektronické knihy do čtečky.
 6. Sada nářadí nebo kreativní sada pro nejmenší. Šroubováčky a kladívko pro chlapečky, holčičky zase potěší papíry, štětce a barvičky.
 7. Herní myši nebo klávesnice pro „pařiče“ udělají radost všem milovníkům počítačových her.
 8. Drony nebo jakékoli věci na ovládání pro všechny, kteří mají rádi moderní technologie nebo zajímavé nové zážitky.
 9. Vychytávky sportovce. Obdarujte je třeba sportovní lahví nebo speciálním funkčním tričkem. Pokud máte vyšší rozpočet, zkuste pořídit chytré sportovní hodinky, uvidíte, jaký budou mít úspěch.
 10. Pořádný pelíšek pro zvířecí miláčky – na naše čtyřnohé chlupáče nesmíme o Vánocích zapomínat. Lenošení v novém pelíšku nebo kvalitní pamlsky určitě nadchnou.
 11. Nejste si stále jistí, co přesně pořídit? Zakupte poukaz nebo dárkový voucher na nákup zboží/služby, ať si obdarovaný sám vybere, co opravdu potřebuje a využije.

Přeji všem šťastnou ruku při výběru těch správných dárků, pohodové Vánoce a úspěšný rok 2018!

Vložit názor k článku: Nestíháte? 10 nápadů na vánoční dárky

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).