Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Krabičková dieta Liniebox v novém hávu
  0

Krabičková dieta Liniebox v novém hávu

Moderní svěží web i aplikace

Určitě jste někdy potřebovali zhubnout, a hledali tak vhodný dietní program pro uskutečnění vašeho záměru. Jeden takový jsme realizovali a můžeme jej určitě doporučit. Liniebox je služba krabičkové diety s rozvozem po Praze, Brně a okolí.

Vývoj webové aplikace s komplexním online marketingem

Hlavním požadavkem klienta byly nové responzivní webové stránky, ale také aplikace pro správu a zadávání jídelníčku. Mou vlastní iniciativou při realizaci tohoto projektu bylo také jednou provždy vyřešit správné měření online kampaní v rámci Google Ads a Sklik.

Myslím, že jsme se s kolegy na tomto projektu opravdu „vyřádili“. Vše jsme zvládli v rozumném časovém úseku a hlavně nás hřeje dobrý pocit, že jsme klienta i sebe posunuli zase o kus dál.

Podívejte se, jak vypadají zbrusu nové stránky Liniebox.

Požadavky klienta

Zachování obsahu původního webu


Originalita, nápaditost


UX rozložení prvků


Optimalizace pro vyhledávače (SEO)


Speciální požadavky na grafiku


Nové funkcionalityNové funkcionality byly pro klienta velmi důležité. Kromě redesignu jsme měli zadání i na tvorbu jídelníčku prostřednictvím aplikace. Klienti Linieboxu odteď mají vše jednoduše online – na pár kliknutí si předem vyberou z nabídky, které pokrmy chtějí, a pak už jen objednávku odešlou. Víc snadné to už ani být nemůže :-)

Vložit názor k článku: Krabičková dieta Liniebox v novém hávu

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).