Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Nový web pro Českou společnost úrazové chirurgie
  0

Nový web pro Českou společnost úrazové chirurgie

Aneb povedená modrobílá klasika

Projekt pro Českou společnost úrazové chirurgie byl pro nás další výzvou, jak předělat staré stránky z 90. let. Podobné redesigny mám velmi rád, protože zde člověk má opravdu hodně možností, jak se kreativně vyřádit a kde se meze v podstatě nekladou.

Při tvorbě tohoto webu jsme se opět přiklonili k návrhu horizontálního menu a použití základních červených tlačítek call-to-action, které jsou nejdůležitější, a proto na úvodní stránce dominují. Homepage zpestřuje klasický carousel, který doprovází dva postranní bannery. Z hlediska funkcionalit bylo podstatné i administrační rozhraní. Klient měl totiž speciální požadavky na kontaktní formuláře, které na dnešní dobu obsahují poněkud více polí. Mezi další zajímavé potřeby patřila implementace funkce generování událostí do Google Kalendáře nebo do formátu iCal.

Projekty z lékařského odvětví se netvoří jednoduše. Podklady bývají často dost nekvalitní, ale přesto si myslím, že tento projekt dopadl nadmíru dobře. Novinky a odborné akce se čtou dobře nejen na desktopech, ale i tabletech a mobilech. Zkuste si web projít a uvidíte sami :-) www.csuch.cz

Vložit názor k článku: Nový web pro Českou společnost úrazové chirurgie

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).