SEO optimalizace Brno

Marek Wiener 19 / 12 / 2010

Hodnocení: 3 ×

SEO optimalizace Brno

Hledáte samostatného optimalizátora, který vám poradí?

Nabízím možnost externí spolupráce na SEO optimalizaci v Brně. Běžně reportuji svoji práci a vy přehledně vidíte, co přesně dělám. Nenabízím zázraky, ale zvednu váš web tak, aby byl na internetu vidět.

Na začátku musí být správná volba partnera

Vyberte si správně a zvolte spolehlivého partnera pro zvýšení pozice vašeho webu ve vyhledávačích. Seo optimalizace Brno - doposud jsem optimalizoval úspěšně přes 50 webových projektů (osobní stránky / firemní weby / eshopy).

Kdy budete nejčastěji SEO řešit?

Seo optimalizace je přesně to co potřebujete, pokud váš web není na internetu vidět. Co všechno je potřeba udělat pro to, aby váš web byl na předních pozicích není vůbec tajné a rád se s vámi o informace podělím.

Jak SEO dělám?

Na seo optimalizaci pracuji doma, takže v případě zájmu o osobní schůzku je vždy nutné se nejdříve domluvit na termínu. V případě potřeb jsem schopen dorazit k vám na firmu. A co se při optimalizaci webu řeší?

 • Analýza www,
 • rozvržení práce, 
 • odsouhlasení změn.

Před osobní schůzkou vám vypracuji kompletní analýzu webu, která bude znázorňovat potřeby a požadavky pro úspěšný web. Kromě osobní schůzky vypracovávám také dokumentaci, kterou nechávám u vás na firmě. Na základě těchto údajů se můžete rozhodnout, jaká bude vaše investice do seo optimalizace webu.

Jakmile se domluvíme na rozsahu optimalizace začnu vypracovávat konkrétní úkoly proto, aby se web začal ve vyhledávačích Seznam.cz a Google zvyšovat. K jednotlivým úkolům vypracovávám pravidelné reporty, proto se nemůže stát, že by jste neměli důvěru k mé práci.

Doplnění SEO o placenou reklamu

Nedílnou součástí každé seo optimalizace je i placená reklama ve vyhledávačích. U Seznam.cz se tento reklamní systém jmenuje Sklik a u Googlu Adwords. Tyto textové inzeráty se zobrazují před klasickými výsledky vyhledávání a i proto je vhodné tento způsob reklamy zvážit.

Blog o online marketingu

Komentáře

Evká, komentář k článku SEO optimalizace Brno 08.09.2015 19:11

Jaké mate ceny?

Evká, komentář k článku SEO optimalizace Brno 08.09.2015 14:57

Jaké mate ceny?

Evká, komentář k článku SEO optimalizace Brno 06.09.2015 21:20

Jaké mate ceny?

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • SEO trendy pro rok 2019

  SEO trendy pro rok 2019

  Jak nevypadnout z hledáčku vyhledávačů

  ZOBRAZIT
 • Proč není SEO mojí vlajkovou lodí

  Proč není SEO mojí vlajkovou lodí

  Optimalizace pro vyhledávače vyžaduje zdravý přístup

  ZOBRAZIT
 • Copywriting je důležitější, než si myslíte

  Copywriting je důležitější, než si myslíte

  Bez profesionála se dneska stěží obejdete

  ZOBRAZIT