Reklama placená za proklik

Marek Wiener 19 / 12 / 2010

Hodnocení: 0 ×

Reklama placená za proklik

Co je PPC reklama?

Co je PPC reklama? PPC reklama je placená reklama na Seznamu nebo Googlu. Tato reklama se všek může zorabzovat i na jiných serverech v tzv. obsahové síti. PPC reklama může obsahovat jak textovou, tak i grafickou podobu.

Proč by jste měli využít mých služeb?

PPC reklamu je celkem snadné založit. Podrobnější nastavení kampaně však zabere docela dost času a některé věci je nutné znát či mít zkušenosti s nastavením. Kampaně je možné řídit rozpočtově nebo výkonnostně. Preferuji výkonnostní způsob řízení, kde se zdaleka lépe kampaně vyhodnocují.

 

Google PPC

Proč využít právě mě?

PPC reklamu vám nastavím efektivně. Starám se o přibližně 10 významných klientů s měsíčním obratem více jak 50 000 Kč. S PPC reklamou mám velké zkušenosti a kampaň vám nastavím tak, aby vám vydělávala a vy zbytečně neutráceli kredit.

Jaké další služby poskytuji?

 • tvorbu textových reklam nebo grafických bannerů
 • remarketing popřípadě retargeting - tj. zobrazování reklamy zákazníkům, kteří z Vašeho webu odešli, ale nic si nekoupili. Jedná se o masírující kampaň, kdy se zákazníkovi po dobu např. 30 dnů zobrazují textové či grafické inzeráty
 • analýza CTR tj. poměr mezi počtem prokliků a počtem zobrazení (pravděpodobnost, že na zobrazený inzerát lidé kliknou, většinou se vyjadřuje v %)
 • sledování konverzního poměru a jeho zvyšování (konverze je aktivita uživatele, ze kterého se v tu chvíli stává zákazník - registruje se do klubu, vytvoří objednávku nebo odešle formulář apod.)
 • analyzovat PNO – Podíl nákladů na obrat. (poměr ceny a hodnoty konverzí)

Google AdWords

Blog o online marketingu

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Jak vyhodnocovat PNO v PPC kampaních?

  Jak vyhodnocovat PNO v PPC kampaních?

  Cesty k úspěšnému reportingu

  ZOBRAZIT
 • Kolik vložit do kampaní během Vánoc?

  Kolik vložit do kampaní během Vánoc?

  Rozhodujte se pouze podle vašeho byznysu

  ZOBRAZIT
 • Získal jsem 100% ověření od Sklik

  Získal jsem 100% ověření od Sklik

  MarkMedia prohlubuje svou spolupráci se Seznamem

  ZOBRAZIT