Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Jak vyrobit fotbalové dresy pro děti
  3

Jak vyrobit fotbalové dresy pro děti

Jak levně vyrobit sportovní dresy pro děti

Dnes si ukážeme jak snadno vytvořit pěkný dres pro vaše děti nebo tým, který trénujete. Základem je ujasnit si motiv, název a jakou máte představu o stylu písma tzv. fontu (viz obrázek).

Jak má vypadat zadání pro grafika

Jak vyrobit fotbalové dresy pro děti

Pro další postup je samozřejmost disponovat vhodnými programy a rozhodnout se, jestli grafické podklady pro tiskové studio zvládnete zajistit sami nebo jestli požádáte grafika o pomoc. Grafik standradně váš dodaný obrázek převede do vektorové podoby. V případě, že dodaná kvalita podkladů není dostačující zajistí kompletní výrobu daného motivu, což se může výrazně projevit na ceně, o kterou si řekne za přípravu dat.

Pokud neznáme konkrétní vzor fontu (písma), můžeme využít hledání na internetu a případně si najít zajímavé články o vzhledu písem, fontů

 

Obr. 2 - Náhled umístění motivů zaslaný z tiskárny

 

Jak vyrobit fotbalové dresy pro děti

 

Jakmile jsou data připravená stačí je zaslat do tiskového studia, kde už si dále poradí a vhodně je umístí podle vašeho požadavků. Výsledkem může být například dres na obrázku. Jedná se o bílý potisk dresu na tmavý odstín trička. 

Technologie tisku

Potisk textilu je možný několika způsoby. V zásadě platí, že nažehlování vydrží méně než mnou preferovaná sítotisková technologie. Sítotisk je vhodný pro tisk velkých sérií, cenově výhodný od cca 30 kusů výše. Náklady není možné snížit vzhledem k tomu, že na každou barvu je potřeba vytvořit speciální šablonu - film. Z grafických dat se oddělí jednotlivé barevné vrstvy. Tisk se potom provádí přiložením síta na potiskovanou plochu a protlačením příslušné barvy průchozími oky. Při tisku vícebarevném tisku se jednotlivé barvy tisknou postupně na sebe. Sítotiskem jste schopni dosáhnout nejvyšší kvality a odolnosti potisku na textil

Orientační cenová nabídka při odběru cca 20 ks:

triko Adler Heavy 200g 80,-
potisk přední díl 1 barva BEARS 60,-
rukáv logo spoznora 2 barvy 45,-
jméno 40,-
www 40,-
číslice 45,- / dvojčíslí 80,-

Ceny jsou bez DPH.

Triko celkem s jednočíslím 376,- včetně DPH.
Triko celkem s dvojčíslím 417,- včetně DPH.

Hotový dres pro děti

Jak vyrobit fotbalové dresy pro děti

Vložit názor k článku: Jak vyrobit fotbalové dresy pro děti

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).