Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Jak jsem se stal Heureka specialistou
  3

Jak jsem se stal Heureka specialistou

Heureka specialista

Heureka je jedním z nejnavštěvovanějších českých webů a právem patří mezi ty nejlepší. Je to nejenom srovnávač zboží, kde si vybraný produkt můžete porovnat z hlediska parametrů a cenové nabídky, ale je také největší nákupní portál, jež navštěvuje kolem tří milionů uživatelů měsíčně. A to už je úctyhodná cifra. Proto jsem se zařadil k mnoha zájemcům z řad digitálních agentur, e-shopařů a freelancerů, abych získal Heureka certifikaci a stal osvědčeným specialistou tohoto nákupního gigantu.

Proškolení v Praze

Závěrečnému testu předcházelo celodenní školení v Praze, kde jsme nasáli zajímavé informace o Heurece. A co mne nejvíce zaujalo? Velmi přínosná byla přednáška o strategii biddingu, což je součást PPC reklamy, kdy inzerent platí za každý jednotlivý proklik na jeho nabídku. Je však důležité si uvědomit, že pokud zvolíme PPC reklamu, tak to vůbec neznamená, že budeme na Heurece úspěšní. Nejpodstatnější je celá strategie, abychom nepumpovali finance do reklamy zbytečně. Z pražských přednášek jsem si také odnesl užitečné tipy z oblastí, jakými jsou Heureka košík, ProductAds či Koutek značek. Pomalu ale jistě mi ta Heureka zalezla pod kůži

Otestovali nás v Brně

Heureka specialista

Samotná certifikace proběhla v Brně ve skvělém coworkingovém centru Impact Hub. V přátelské atmosféře přednáškového sálu nás otestovali během necelé hodinky a už za tři dny jsem se dověděl tu šťastnou zprávu – jsem certifikovaný Heureka specialista. Díky tomuto „posvěcení“ mám také přístup do interního kanálu Heureka, kde najdu všechny čerstvě upečené novinky s předstihem.

Tak a můžeme začít. Spolu!

Ať už provozujete malý či velký e-shop, jsem tady pro vás. Pravděpodobně se na Heurece setkáváte s problémy typu implementace konverzního kódu, získání certifikátu „Ověřeno zákazníky“ nebo biddingem a nastavením strategie. Neexistuje problém, který by nešel vyřešit a rád vám pomůžu navrhnout kompletní „Heureka strategii“ pro váš e-shop. Budu se na vás těšit!

Vložit názor k článku: Jak jsem se stal Heureka specialistou

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).