Zkušenosti Energo hasu mě překvapili

Marek Wiener 05 / 03 / 2016

Hodnocení: 0 ×

Zkušenosti Energo hasu mě překvapili

Hledáte spolehlivou firmu pro stavbu rodinného domu? Zkuste využít zkušeností od firmy Energo haus.

Společnost ENERGO Haus, každý rok zdokonaluje systém výstavby svých domů, a to na základě zkušeností z každého dosavadního dokončeného projektu. Společnost má velmi dobré zkušenosti s materiály od Wienerberger a Heluz. Díky této technologii dosahuje skvělé rovinatosti všech částí v konstrukci domů vč. předcházení tepelných mostů.
 
Dalším zásadním stavebním prvkem je zastřešení, společnost ENERGO Haus ze svých zkušeností a referencí upřednostňuje výrobce střešního systému TESARIO, která již z výroby dodává přesně zpracované střešní vazníky.
 
Neméně důležitá a velmi zásadní část domu jsou okenní a dveřní výplně, společnost ENERGO Haus spolupracuje s renomovaným českým výrobcem PKS a.s., který je znám velmi vysokou kvalitou okenních výplní a robusní konstrukcí . Šestikomorový systém s izolačním troj sklem a železnou výztuží umožňuje  koncovým uživatelům 6.letou záruku a vysokou kvalitu provedení.
 
Počínaje rokem 2013 mají veškeré Rodinné domy společnosti ENERGO Haus i stříkané sádrové omítky se kterými jsou výborné zkušenosti a to díky dosažení skvělé rovinatosti v každém detailu domu, sádrové omítky mají dále výhodu snadné opravy pokud dojde v budoucnosti k jakémukoliv poškození například vrtání hmoždinky nebo jinému, oprava je jednoduchá a nezanechává viditelnou stopu, hrubé podlahy se provádějí betonovou směsí s poměrem vlhkosti, která umožní dosažení velmi dobré rovinatosti.


Veškeré Rodinné domy společnosti ENERGO Haus mají počínaje rokem 2013 v základním standardu podlahové vytápění, což zvyšuje komfort a energetickou úspornost domů.
 
Finální materiály se odebírají jen od renomovaných dodavatelů, dlažby a obklady vč. sanity od Ptáček Keramika, samozřejmostí jsou počínaje rokem 2016 rektifikované dlažby a obklady s maximální kvalitou přesností výroby, baterie od Hansgrohe, keramická tenká vanička pod sprchovým koutem a další výrobky který zvyšují nejen kvalitu domu, ale i maximální estetickou stránku důraz na moderní a vzdušný design. Laminátové  a dřevěné podlahy se používají od renomovaných výrobců, například Německé MEISTER, vnitřní dveřní výplně jsou počínaje rokem 2018 od Sapeli.

Co je fajn je to, že společnost ENERGO Haus zprostředkovává v případě zájmu koncových uživatelů i dodávku kuchyňské linky, hlavním partnerem kuchyňské studio BENING, které má dlouholeté zkušenosti a léty ověřené reference.

Blog o online marketingu

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Xemel, možná alternativa k Mergadu?

  Xemel, možná alternativa k Mergadu?

  Další nástroj na správu produktových feedů

  ZOBRAZIT
 • Velký test cookies lišt

  Velký test cookies lišt

  Vyberte si ze třech rozdílných nástrojů

  ZOBRAZIT
 • ASO zlepší vaše pozice v Google Play a Appstore…

  ASO zlepší vaše pozice v Google Play a Appstore…

  …aneb SEO pro mobilní aplikace

  ZOBRAZIT