Další tipy na skvělé online nástroje

Marek Wiener 16 / 03 / 2018

Hodnocení: 0 ×

Další tipy na skvělé online nástroje

Neztrácejte čas a nechte si pomoct

Užitečných pomocníků, kteří vám ulehčí práci, není nikdy dost. A proto vám chci doporučit několik chytrých online aplikací, které se budou hodit každému, kdo chce ušetřit trochu času při surfování na internetu.
Možná vás už také přestalo bavit dokola sjíždět všechny vaše oblíbené weby. A také vám jistě vadí, jak současně nasáváte hromady otravných reklam. Co tahle vyzkoušet nástroj, který by vás toho ušetřil?

Řešení od Feedly

Google nadšencům jistě v minulosti neunikla aplikace Reader, postavená na agregaci vašich oblíbených RSS zdrojů na jedno místo – každý den jste si tak mohli Reader aktualizovat a zjistit nové články z vašich oblíbených stránek. Tato služba již bohužel zanikla, avšak objevil se téměř identický a stejně praktický nástroj Feedly, který vřele doporučuji. Přihlásit se můžete jednoduše přes účet na Google či Facebook a následně vložit vaše oblíbené zdroje do RSS čtečky.

Upozornění

Dalším neméně skvělým výdobytkem od „strýčka Gůgla“ je Upozornění, možná ale budete znát tuto službu pod pojmem Google Alerts. Zde si můžete jednoduše zaznamenat vyhledávací fráze, na které chcete být upozorněni, když Google najde nový výsledek. Nemáte jasnou představu, co to znamená? Např. si zadám do vyhledávání svoje jméno a příjmení a ve chvíli, kdy vyhledávač najde nový výsledek na toto spojení, tak mi přijde na e-mail upozornění. Skvělé, že? 

Hashtagy

Mezi mé další oblíbence patří starý dobrý hashtag. Ať už se jedná o sociální sítě jako Twitter, Facebook nebo Instagram – jednoduše zadejte do vyhledávání vybraný hashtag a zobrazí se vám relevantní informace, které hledáte.

Toto všechno jsou velmi zajímavé a hlavě užitečné vychytávky, tak věřím, že vás zaujmou a vyzkoušíte si je sami v praxi!

Blog o online marketingu

Digi školení

Vážení zájemci, celodenní školení Shoptet a Online marketing aktuálně probíhají online formou (spojení přes Meet nebo Skype). V případě zájmu napište termín, který by vám vyhovoval.

Více informací

Vložte názor k článku: Další tipy na skvělé online nástroje

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Jak na zkrácení URL adresy

  Jak na zkrácení URL adresy

  Bitly - dokonalý zkracovač URL adres.

  ZOBRAZIT
 • Poznejte svůj web do hloubky, vyplatí se to!

  Poznejte svůj web do hloubky, vyplatí se to!

  Zkoumejte chování a požadavky návštěvníků

  ZOBRAZIT
 • Jak pracovat s XML feedy?

  Jak pracovat s XML feedy?

  Jednoduše, hlavní je správná struktura dat

  ZOBRAZIT