Užijte si kreativní zábavu s aplikací Coggle! Hodnocení: 0 ×

Užijte si kreativní zábavu s aplikací Coggle!

Praktická tvorba map a diagramů

Potřebovali jste někdy vytvořit mapu či diagram? Ať už řešíte strukturu webu, klíčová slova v PPC kampaních nebo obsahový media plán, tak možná stejně jako já hledáte k ruce šikovný nástroj, který by vyhovoval vašim potřebám.

Při tvorbě map často dávám dohromady složité diagramy, kde se jednotlivé základní skupiny dále dělí, nebo taky občas potřebuji velký prostor pro poznámky. Na internetu takových online pomocníků již existuje dost, já jsem si ale oblíbil Coggle.

Free verze často postačí

Coggle je dostupný z webového rozhraní, takže není potřeba instalovat žádné podpůrné pluginy nebo jiné programy. Jednoduše se zaregistrujete a přihlásíte. V základní bezplatné verzi najdete takové funkce, které vám bohatě vystačí na tvorbu krásných diagramů, omezeni budete jen počtem barev, individuálním nastavením, přemostěním a dalšími vizuálními vychytávkami. Rozhodně si myslím, že pomocí Cogglu uděláte mnohem větší dojem než s použitím Microsoft Office.

Pokud by vám tato osekaná nabídka náhodou nestačila, přejděte do placeného režimu, který stojí kolem 180 Kč měsíčně, a vy tak budete moci pohodlně využívat všechny funkce. Ve chvíli, kdy již Coggle nebudete potřebovat, jednoduše předplatné zrušíte.

Využití diagramů v praxi

Nebudu vám tajit, že nástroj teprve zkouším a v praxi jsem ho zatím příliš nevyužil. Objevil jsem jej totiž teprve nedávno. Můžu se vám zatím pochlubit svým prvním diagramem, který se týká tohoto blogu. Dal jsem dohromady témata článků a barevně oddělil ta oblíbená, která jsou mojí hlavní činností (viz levá část). Dále mám v plánu sesumírovat, kterým oblastem se věnuji dostatečně a které naopak opomíjím.

S diagramem lze pracovat dle vlastní kreativity a potřeb – moje rozdělení níže je teprve na začátku a těším se, jak budu s nástrojem pracovat více do hloubky.

Vložte názor k článku: Užijte si kreativní zábavu s aplikací Coggle!

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2019 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • PPC Bee – užitečný nástroj pro online marketéry

  PPC Bee – užitečný nástroj pro online marketéry

  Skvělá náhrada za ppcHIT od Seznamu

  ZOBRAZIT
 • Moje zkušenosti s Favi.cz

  Moje zkušenosti s Favi.cz

  Aneb pár much k vychytání jsem našel

  ZOBRAZIT
 • Poznejte svůj web do hloubky, vyplatí se to!

  Poznejte svůj web do hloubky, vyplatí se to!

  Zkoumejte chování a požadavky návštěvníků

  ZOBRAZIT