Koloo štěstí pro váš e-shop či web?

Marek Wiener 16 / 09 / 2021

Hodnocení: 0 ×

Koloo štěstí pro váš e-shop či web?

Vyzkoušejte zajímavý marketingový doplněk

Nejsem žádným velkým fanouškem pluginových doplňků na weby či e-shopy. Jedná se totiž často o „pomocníky“, které zpomalují načítání stránek, čímž se pak podnikatelé v e-commerce zbytečně připravují o poptávky či objednávky jen kvůli originální vychytávce či designovému prvku, který je nevhodně implementovaný. V poslední době jsem však narazil na jeden zajímavý kousek – Koloo. Je to sice další nástroj, který vám načítání stránky ztíží, ale při správné implementaci a dobře napsaném kódu by načtení tohoto doplňku mělo být snesitelné.

Co je Koloo?

Koloo (neboli kolo štěstí) je widget, který nabízí návštěvníkům e-shopu či webu možnost vytočit si na nějakou slevu, výhodu či dárek. Osobně tento kolotoč znám například ze Slevomatu nebo z TV reklamy na Mountfield. Koloo se hodí například na weby kaváren, restaurací, penzionů, fitcenter, kadeřnictví nebo kosmetických salonů, ale nejčastěji bývá vidět na e-shopových platformách Shoptet, Upgates, Webareal nebo Prestashop.

Jak to funguje?

Koloo pracuje na principu koeficientu pravděpodobnosti. Můžete zadat až 12 výher, tedy 12 dílků na kolotoči, a určit, které z nich budou výherní. Samozřejmostí je vlastní design nebo minimálně vzhled uzpůsobený pro vaše stránky. Pro testovací účely je Koloo zdarma, v ostrém provozu se platí za počty zobrazení, přičemž ceny začínají od 1250 Kč za měsíc. 

Proč do toho jít?

Protože nejde jen o nějakou vychytávku na webu. Skvěle se hodí například tam, kde máte zastaralou e-mailovou databázi nebo nedostatek nových kontaktů. Před vytočením slevy totiž uživatel vždy zadává svůj e-mail, tudíž jde o celkem sympatický nástroj, který může pomoct nakopnout váš e-mailový marketing.
 

Blog o online marketingu

Audit PPC kampaní

Google Ads
A jaké je vaše skóre optimalizace. Požádejte o pomoc nebo si nechte provést kontrolu PPC reklam.

Požádat o audit

Vložte názor k článku: Koloo štěstí pro váš e-shop či web?

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Krize e-shopů po covidové vlně růstu e-commerce?

  Krize e-shopů po covidové vlně růstu e-commerce?

  Recese nás nejspíš nemine

  ZOBRAZIT
 • Příprava kampaně s letní tématikou

  Příprava kampaně s letní tématikou

  Horké tipy, jak využít období prázdnin a dovolených

  ZOBRAZIT
 • Letošní novinky ze světa onlinu jedou!

  Letošní novinky ze světa onlinu jedou!

  Přináší praktické a pohodlné vychytávky

  ZOBRAZIT