Koloo štěstí pro váš e-shop či web?

Marek Wiener 16 / 09 / 2021

Hodnocení: 0 ×

Koloo štěstí pro váš e-shop či web?

Vyzkoušejte zajímavý marketingový doplněk

Nejsem žádným velkým fanouškem pluginových doplňků na weby či e-shopy. Jedná se totiž často o „pomocníky“, které zpomalují načítání stránek, čímž se pak podnikatelé v e-commerce zbytečně připravují o poptávky či objednávky jen kvůli originální vychytávce či designovému prvku, který je nevhodně implementovaný. V poslední době jsem však narazil na jeden zajímavý kousek – Koloo. Je to sice další nástroj, který vám načítání stránky ztíží, ale při správné implementaci a dobře napsaném kódu by načtení tohoto doplňku mělo být snesitelné.

Co je Koloo?

Koloo (neboli kolo štěstí) je widget, který nabízí návštěvníkům e-shopu či webu možnost vytočit si na nějakou slevu, výhodu či dárek. Osobně tento kolotoč znám například ze Slevomatu nebo z TV reklamy na Mountfield. Koloo se hodí například na weby kaváren, restaurací, penzionů, fitcenter, kadeřnictví nebo kosmetických salonů, ale nejčastěji bývá vidět na e-shopových platformách Shoptet, Upgates, Webareal nebo Prestashop.

Jak to funguje?

Koloo pracuje na principu koeficientu pravděpodobnosti. Můžete zadat až 12 výher, tedy 12 dílků na kolotoči, a určit, které z nich budou výherní. Samozřejmostí je vlastní design nebo minimálně vzhled uzpůsobený pro vaše stránky. Pro testovací účely je Koloo zdarma, v ostrém provozu se platí za počty zobrazení, přičemž ceny začínají od 1250 Kč za měsíc. 

Proč do toho jít?

Protože nejde jen o nějakou vychytávku na webu. Skvěle se hodí například tam, kde máte zastaralou e-mailovou databázi nebo nedostatek nových kontaktů. Před vytočením slevy totiž uživatel vždy zadává svůj e-mail, tudíž jde o celkem sympatický nástroj, který může pomoct nakopnout váš e-mailový marketing.
 

Blog o online marketingu

Perfektně zvládnutý Facebook a Instagram

Jak na reels a stories
Šablona, jak na Reels a Stories, která dokonale ukazuje principy viditelných ploch.

Více o Reels a Stories

Vložte názor k článku: Koloo štěstí pro váš e-shop či web?

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Hýčkejte si svůj brand!

  Hýčkejte si svůj brand!

  Budování značky je náročná práce, která má smysl

  ZOBRAZIT
 • Co jsou UTM parametry?

  Co jsou UTM parametry?

  Skvělý pomocník při práci v onlinu

  ZOBRAZIT
 • Kvantitativní a kvalitativní průzkumy aneb jak na ně?

  Kvantitativní a kvalitativní průzkumy aneb jak na ně?

  Vyberte ten správný pro váš projekt

  ZOBRAZIT