Moje školení v Shoptetu Hodnocení: 0 ×

Moje školení v Shoptetu

Jejich přístup a atmosféra mě dostaly

Začátek prázdnin jsem zahájil studijní návštěvou pražské společnosti Shoptet. Hodně jsem se těšil, protože se jedná o e-shopové řešení, na které se dá spolehnout a kde nemusíte řešit spoustu problémů.

Na akci jsem se vydal s jediným cílem – získat certifikaci stříbrného partnera Shoptetu. A tu nyní mám. A jak to celé probíhalo? V podstatě šlo jen o absolvování školení a já jsem moc rád, že to naši školitelé nevzali za špatný konec a my nemuseli procházet složitým certifikačním procesem jako u jiných podobných firem na poli online byznysu. I když musím nutně podotknout, že se jednalo o obecný kurz. Na Shoptetu funguje přes 10 e-shopů mých zákazníků, takže jsem řešil již řadu mnohem složitějších záležitosti než ty, které jsme probírali teď v Praze.

Určitě se také můžeme těšit na mnoho novinek. Shoptet totiž chystá vlastní API a další nové funkce z „knihy přání a stížností“, že se nedá ani slovy popsat, co nás čeká. Také jsem byl příjemně potěšen vývojem jejich zákaznického centra aneb tihle e-shopaři to s námi myslí opravdu vážně.

Školení Shoptet se neslo ve velmi přátelském duchu a celkově na mě Shoptet udělal dobrý dojem, jak svými prostory, tak pohodovými lidmi.

Vložte názor k článku: Moje školení v Shoptetu

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2019 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Zvyšte konverzní poměr díky nové platební bráně

  Zvyšte konverzní poměr díky nové platební bráně

  Shoptet přichází s The Pay

  ZOBRAZIT
 • Nové Shoptet doplňky jsou tady

  Nové Shoptet doplňky jsou tady

  Uvidíte, jak vám usnadní práci

  ZOBRAZIT
 • Uvažujete o koupi e-shopu?

  Uvažujete o koupi e-shopu?

  Zjistěte všechny dostupné informace

  ZOBRAZIT