Shoptet již nabízí vlastní design e-shopů

Marek Wiener 21 / 10 / 2019

Hodnocení: 0 ×

Shoptet již nabízí vlastní design e-shopů

Blank režim přináší šablony na míru

Provozujete internetový obchod na Shoptetu nebo se o něj zajímáte, ale nezaujaly vás nabízené šablony? Potom pro vás mám dlouho očekávanou zprávu. Na začátku října Shoptet na svém blogu představil horkou novinku na téma vlastních designů šablon. A krátce na to proběhlo první školení partnerů, aby tak mohli nové funkce vyzkoušet v reálu u svých klientů. Tam jsem rozhodně nemohl chybět.

Jak jistě víte z mých předchozích článků, nejsem velkým příznivcem upravených šablon, a to zejména proto, že v rámci změn klienti často dělali velmi špatná UX rozhodnutí. Rádi také přepisovali základní CSS styl, čímž e-shop zpomalovali. Shoptet na takové úpravy zkrátka nebyl připraven, ale teď je tomu jinak.

Blank šablony, vítejte!

Shoptet školení šablon
Nové designy e-shopů fungují skvěle díky režimu blank, které nabízí jednoduchou funkci vypnutí základních scriptů a CSS stylů, takže vám nic nebrání použít svoje vlastní. Abyste ale nemuseli začínat úplně od plenek, můžete využít i jejich současné šablony a upravit je dle vlastních potřeb. Stále ale platí, že v tomto režimu nic nepřepisujete – hotové CSS styly není efektivní zatěžovat dalšími kódy.

V tuto chvíli mám na svém testovacím e-shopu tento režim aktivovaný a ze školení i prakticky odzkoušený. Pokud se mi práce s blank šablonami osvědčí, určitě se s vámi podělím o praktické zkušenosti, jak vlastní designy řeším se svými klienty.

Blog o online marketingu

Digi školení

Vážení zájemci, celodenní školení Shoptet a Online marketing aktuálně probíhají online formou (spojení přes Meet nebo Skype). V případě zájmu napište termín, který by vám vyhovoval.

Více informací

Vložte názor k článku: Shoptet již nabízí vlastní design e-shopů

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Znáte simulátor nabídek?

  Znáte simulátor nabídek?

  Další pomocná ruka v oblasti PPC

  ZOBRAZIT
 • Obdarujte své blízké školením

  Obdarujte své blízké školením

  Dárek, co má hlavu a patu :)

  ZOBRAZIT
 • Nezapomeňte na Valentýn

  Nezapomeňte na Valentýn

  14. únor - den svatého Valentýna

  ZOBRAZIT