Pro koho je určený Shoptet Premium?

Marek Wiener 03 / 06 / 2020

Hodnocení: 2 ×

Pro koho je určený Shoptet Premium?

Nová služba z dílny e-shopového giganta

Mám pro vás další důležitou novinku z online marketingu, kterou si nemohu nechat pro sebe a která se týká oblasti tvorby e-shopů na míru. Právě internetové obchody na platformě Shoptet jsou pro mé klienty horké téma, a proto jsem se rozhodl o této shoptetí novince sepsat krátký článek.

Neznalé ihned zasvětím, že Shoptet neumožňuje jakékoliv úpravy, tedy tvorbu e-shopu na míru. Jedinou možností, kterou nabízí, je design při použití vlastních CSS stylů. Ty vlastně jen upravují původní základní styly šablon v rámci tzv. blank režimu. Blank režim je stále se rozvíjející služba, ale hlavně má tu nevýhodu, že se o podporu a aktualizaci šablony s API systémem staráte sami. Druhou možností je zakoupit nějaký doplněk, ale zde už se pak vytrácí myšlenka vlastního designu.

K čemu je tedy to „prémium“?

Tuto myšlenku je potřeba hned na začátku objasnit, protože ne každému bude vyhovovat. S vysvětlením začnu hned u ceníku. Cena za pronájem e-shopu s vlastním designem od Shoptetu totiž začíná na 20 tisících korunách měsíčně. Proto se obávám, že v tomto bodě opadne zájem u mnoho e-shopařů, které tato novinka zaujala. Cena má však své opodstatnění. Jak už název napovídá, jedná se o prémiovou službu, která poskytuje pravidelné aktualizace a nové příležitosti, možnost programovat vlastní funkce a implementaci vlastního designu. Dále také můžete napojit jakýkoliv systém pomocí API, který běží na moderních technologiích React či GraphQL. Služba dále slibuje přidělení vlastního account managera, díky čemuž odpadá neosobní komunikace s helpdeskem.

Jsem moc zvědavý, jak se službě Shoptet Premium bude dařit. Už teď je ale jasné, že rozhodující bude zřejmě cena služby a velikost společnosti, která se o tento druh funkcí a výhod zajímá.

Blog o online marketingu

Speciální promo kódy Google Ads


Získejte dotaci 25 000 Kč na kampaně v Google Ads. Napište mi.

Chci promo kód

Vložte názor k článku: Pro koho je určený Shoptet Premium?

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Marek – online marketing specialista 14.10.2021 18:49

Luďku, prozatím hodnotím Shoptet Premium zdrženlivě. Zatím není zcela jasné, kdo konkrétně aktuálně službu využívá, tedy žádné reference nejsou dostupné a tedy nemohu ani já se blíže svěřit. Zřejmě ukáže čas. Ať se daří!

ludek.pilar@seznam.cz 13.10.2021 14:50

Mně to zajímá velmi, ale kdo se mi kde svěří???

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Nové Shoptet doplňky jsou tady

  Nové Shoptet doplňky jsou tady

  Uvidíte, jak vám usnadní práci

  ZOBRAZIT
 • Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod

  Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod

  Obrovský pomocník pro práci s velkoobchodními ceníky

  ZOBRAZIT
 • Co (ne)dělat v Shoptetu

  Co (ne)dělat v Shoptetu

  Tápete? Obraťte se raději na specialistu

  ZOBRAZIT