Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod

Marek Wiener 05 / 03 / 2021

Hodnocení: 0 ×

Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod

Obrovský pomocník pro práci s velkoobchodními ceníky

O tom, že Shoptet je pro mě jednička v rámci pronájmu e-shopů, není divu. Pomáhá mi zejména v situacích, kdy řeším komplikované situace s klienty, kteří vyžadují specifické funkce právě pro jejich projekt nebo na kterým již nestačí běžná e-shopová platforma. Mezi takové funkce patří například propojení Shoptetu s ekonomickými systémy Pohoda nebo Money S3, žhavá témata zase zastupují platební brány a komplikované nastavení dopravy a plateb. Nedávno jsem ale narazil na další problematickou oblast, a tou je velkoobchod.
 
Velkoobchodní ceník totiž často bývá pro některé výrobce, kteří zároveň provozují e-shop, stěžejní záležitostí, a to zejména proto, že se jejich klientela skládá z B2C i B2B segmentu. 
A protože chtějí řešit své objednávky souhrnně, tedy v jednom systému, kde by mohli vystavit faktury, držet jednotný sklad a ceníky pro MO i VO, tak potřebují dokonalý modul, který vše obsáhne.

Velkoobchod na Shoptetu

Zkoumal jsem, jak shoptetí doplněk Velkoobchod funguje a co je zapotřebí, protože jsem očekával, že půjde o komplikovaný modul, nicméně jsem překvapený, jak je poměrně jednoduchý. Většina uživatelů ocení především možnost přidávání jednotlivých zákaznických ceníků – konkrétnímu zákazníkovi tak můžete zadat daný ceník a v administraci v rámci detailu produktu přednastavit ceny jak pro MO, tak pro VO klientelu.
 
Kromě toho Shoptet umí pracovat i se zákaznickými skupinami, takže nad rámec velkoobchodních ceníků jim můžete zadávat různé množstevní či plošné slevy nebo například zvolit, že se bude určitý produkt zobrazovat jen registrovaným velkoobchodním partnerům, zatímco v maloobchodě nebude k zakoupení. Velkým komfortem je samozřejmě samotné přihlášení a nákup velkoobchodního partnera přímo ve vašem e-shopu se zobrazením cen, které jsou určené přímo pro něj.
 
Podrobnější informace najdete také v nápovědě od Shoptetu

Blog o online marketingu

Speciální promo kódy Google Ads


Získejte dotaci 25 000 Kč na kampaně v Google Ads. Napište mi.

Chci promo kód

Vložte názor k článku: Shoptet a jeho skvělý doplněk Velkoobchod

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Víte, jak vytvořit co nejlepší slovník pojmů?

  Víte, jak vytvořit co nejlepší slovník pojmů?

  Myslete na zákazníky a vyvarujte se chyb

  ZOBRAZIT
 • Shoptet API je tady!

  Shoptet API je tady!

  Užitečná pomoc při správě e-shopů

  ZOBRAZIT
 • Temná stránka Shoptetu

  Temná stránka Shoptetu

  E-shopařovo trápení snad bude brzy u konce

  ZOBRAZIT