Behavio Labs nabízí zajímavá data i průzkumy

Marek Wiener 29 / 03 / 2024

Hodnocení: 0 ×

Behavio Labs nabízí zajímavá data i průzkumy

Připravte si ale peněženku

Při své práci průzkumy zas tolik nevyužívám, protože většinou moji klienti už mají určité povědomí o své značce i cílové skupině. Když už ale potřebuji více informací, je pravdou, že na českém trhu neexistuje mnoho společností, které výhodně poskytují kvalitní výstupy v podobě dat, průzkumů a pěkných grafů. Narazil jsem však na jeden šikovný nástroj, který se jmenuje se Behavio a v tomto článku vám ho představím v celé své kráse.

Cestou kampaně i cílové skupiny

V Behavio Labs najdete nejen široké možnosti, jak zjistit informace o růstu vaší značky, ale můžete zároveň otestovat i vaše kampaně. To funguje způsobem, že nadefinujete kategorii včetně konkurence, nahrajete vaše kreativy k testování a počkáte si zhruba pět dní. Díky výsledkům z tohoto průzkumu získáte větší povědomí o tom, jakým směrem kampaň ubírat, a tedy budete mít i větší předpoklad, že v kampani uspějete. 

Tento nástroj dále umožňuje zprostředkovat strategické výzkumy. Tím se rozumí zjištění příležitostí na trhu, nákupních zvyklostí, ale můžete také dostat informace o cílové skupině. Například se dozvíte, jak hospodaří s financemi, kam jezdí na dovolenou nebo kde a co konkrétně nakupují. Dále si můžete objednat službu individuálních rozhovorů. Behavio Labs vám sjedná hovory s vybranými respondenty, díky kterým porozumíte rozhodování a potřebám zákazníků.

Vyplatí se to?

Obecně jsem pro věnovat se analýzám trhu a průzkumům zákazníků. Proto Behavio Labs rozhodně fandím, přesto ale musím dodat, že některá testování jsou i pro mé klienty poměrně drahá. Pokud vydáte například 20 tisíc za test kampaně, musí tomu následně odpovídat i budget dané kampaně, aby se vyplatila. Celkově je třeba před reálným spuštěním kampaň otestovat a neřešit situaci alternativami jako je A/B testování či experimenty, které známe z online marketingových kanálů. 
V oblasti brand trackingu se mi určitě líbí cenová nabídka, kdy už od 2,5 tisíce korun měsíčně Behavio nezávisle změří, jak se vaše značka vyvíjí. V této cenové relaci bych už ale očekával také informace o konkurenci, evidenci PR aktivit a dalších prvků, které souvisí s brandingem.

Blog o online marketingu

Speciální promo kódy Google Ads


Získejte dotaci 25 000 Kč na kampaně v Google Ads. Napište mi.

Chci promo kód

Vložte názor k článku: Behavio Labs nabízí zajímavá data i průzkumy

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Registrovaná ochranná známka

  Registrovaná ochranná známka

  Jak zaregistrovat ochrannou známku loga?

  ZOBRAZIT
 • Nejčastější chyby při tvorbě nebo migraci e-shopu

  Nejčastější chyby při tvorbě nebo migraci e-shopu

  Pojistěte si hladké fungování vašeho byznysu

  ZOBRAZIT
 • Firemní maskoti

  Firemní maskoti

  Vlastní maskot pomůže vylepšit váš marketing

  ZOBRAZIT