Jak napojit Shoptet na skladový systém Pohoda? Hodnocení: 0 ×

Jak napojit Shoptet na skladový systém Pohoda?

Praktické tipy pro snadnější synchronizaci dat

Už ve svém prvním zaměstnání, a to už je nějaký ten pátek, jsme řešili otázku, jak jednoduše napojit nový e-shop na skladový systém. A stále je tento krok pro některé elektronické obchody opravdu stěžejní téma, proto jsem vytvořil seznam důležitých bodů, se kterými se můžete u propojení Shoptetu s Pohodou – nejčastějším skladovým systémem – setkat.

Data jsou základ

Ze všeho nejdůležitější jsou data, která máte v systému Pohoda. Pro začátek si určitě ověřte, jestli má každá položka produktu svoje jedinečné ID. Pokud ne, bude pro vás celé propojení mnohem komplikovanější. Jinak je celkové nastavení v Pohodě vcelku jednoduché, stačí znát URL adresy pro exporty a importy, které najdete v Shoptet administraci.

Rychlovka v Shoptetu

Synchronizace v Shoptetu je také snadná a hlavně rychlá – zhruba za 10 minut budete mít vše připraveno. Nejvýznamnějším bodem nastavení v administraci je členění skladů a cenové skupiny. Samotná synchronizace potom závisí velikosti synchronizovaných položek.

Dejte si však pozor na nesynchronizované položky. Může se stát, že některé produkty budou nahlášeny jako duplicitní nebo může existovat jiný důvod, proč se sklady neaktualizovaly. V administraci se ale nachází logy, ve kterých tyto problematické položky najdete.

K tomuto článku také přikládám několik klíčových screenshotů. Mějte na paměti, že pokud napojení nebude fungovat správně, prověřte ještě základní nastavení v modulu "Sklady". Například jedním z častých problémů bývá vypnutá kontrola skladu nebo povolený nákup do mínusu.

Pokud si nevíte rady a napojení by vám přidělalo nejednu vrásku, obraťte se na mne a já vám rád pomůžu.

Vložte názor k článku: Jak napojit Shoptet na skladový systém Pohoda?

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2019 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Co (ne)dělat v Shoptetu

  Co (ne)dělat v Shoptetu

  Tápete? Obraťte se raději na specialistu

  ZOBRAZIT
 • Zvyšte konverzní poměr díky nové platební bráně

  Zvyšte konverzní poměr díky nové platební bráně

  Shoptet přichází s The Pay

  ZOBRAZIT
 • Nové Shoptet doplňky jsou tady

  Nové Shoptet doplňky jsou tady

  Uvidíte, jak vám usnadní práci

  ZOBRAZIT