Vánoční pozdrav z onlinu

Marek Wiener 12 / 12 / 2020

Hodnocení: 0 ×
 • Podcast
 • 0:00
 • --:--

Vánoční pozdrav z onlinu

Ohlédnutí za zajímavým rokem 2020

Přichází období Vánoc, a proto nastal čas vám popřát klidné prožití svátků vánočních. Kromě přání jsem si ale pro vás nachystal, jako již tradičně závěrem roku, souhrn toho nejlepšího z blogu. Sám jsem byl zvědavý, které články vás letos zaujaly nejvíc. Pojďme se tedy podívat.

Za času korony…

Asi nebude žádným překvapením, že rok 2020 byl trochu jiný než ty předchozí. Vzhledem k celosvětovému problému s pandemií nemoci Covid-19 byl absolutně nejčtenějším článkem právě Marketing v době koronavirové. Na tento text jsem měl od mnoha svých kolegů z oboru zajímavé ohlasy, načež došlo i na přínosné předávání vzájemných zkušeností, poznatků a marketingového chování, kterými jsme se vzájemně obohatili. Na toto téma jsem následně připravil také sérii článků „Krize koronavirus“, kdy jsem ještě v létě publikoval poslední téma, jak se propadly investice do online marketingu během první vlny pandemie.
 
Ale aby to nebylo jen o době covidové, podíval jsem se i na další TOP příčky čtenosti. Mezi oblíbené články roku 2020 se řadí články o Shoptetu – konkrétně vás zajímala nová šablona Step a také téma, jak propojit Shoptet se skladovým systémem Pohoda

Utajený podcast

Další zajímavost, která mi vzešla ze statistik Google Analytics, je poměrně velká návštěvnost mých podcastů o online marketingu, což je část blogu, kterou jsem prozatím upozadil z důvodu, že se celý projekt nachází poměrně „v plenkách“. Podcasty se sice natáčejí už přes rok, ale spíš jsem je postavil na získávání zkušeností a také zjištění, že k sobě potřebuji kolegu, který mi s nimi bude pomáhat. A jak už to bývá, celý projekt nabral na zpoždění. Až nyní jsme s Jirkou Flaisigem vypustili naše společné podcastové vlaštovky a doufáme, že se vám budou líbit.
 
Tak a rok 2020 je skoro za námi. Ještě ale pro vás chystám profesní shrnutí, kde se dozvíte, komu jsem letos pomáhal a jak vlastně celý rok z pohledu online marketingu dopadl.
Teď už vám ale přeji poklidné prožití tradičních českých Vánoc, a hlavně pevné zdraví!

Blog o online marketingu

10x NE pro správnou tvorbu PPC kampaní

Google Ads
Nasajte tipy a inspiraci od profesionálů.

Zobrazit tipy

Vložte názor k článku: Vánoční pozdrav z onlinu

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Špičkoví PPC specialisté na vánoční sezónu jsou už rozebráni

  Špičkoví PPC specialisté na vánoční sezónu jsou už rozebráni

  Proč neotálet a navázat spolupráci už létě

  ZOBRAZIT
 • Firemní maskoti

  Firemní maskoti

  Vlastní maskot pomůže vylepšit váš marketing

  ZOBRAZIT
 • Recenze na e-shopové řešení Webczech

  Recenze na e-shopové řešení Webczech

  Poctivý průměr, který neurazí

  ZOBRAZIT