Stiskni enter nebo vyhledávání zruš pomocí tlačítka esc.

Nejoblíbenější články za rok 2017
  0

Nejoblíbenější články za rok 2017

Aneb profesní blogy rozhodně nevymírají

Je tady prosinec a ten je z pracovního hlediska bohužel krátký a předvánočně uspěchaný – na poslední chvíli se totiž ozývají zákazníci s objednávkou novoročenek nebo vánočních online kampaní. Zároveň to je ale období, které mě nutí ohlédnout zpět za uplynulým rokem a bilancovat.

Letos jsem psaní blogu vzal opravdu vážně a jsem rád, že se to pozitivně projevilo i na některých statistikách oproti roku minulému. Sice trochu klesla návštěvnost, ale zlepšila se míra okamžitého opuštění stránek a také se výrazně zvedla doba trvání návštěvy, což znamená, že po obsahové stránce bylo co číst :)
Zkrátka je vidět, že čas, který jsem článkům věnoval, přinesl ovoce, a můžu tak potvrdit, že blogování rozhodně není mrtvé. Pokud tedy stále váháte, jděte do toho a založte si svůj profesní blog.

Abych vám toto hektické předvánoční období zpříjemnil, připravil jsem pořadí nejčtenějších článků tohoto roku. Dle výsledků z Google Analytics dopadly nejlépe níže uvedené příspěvky:

  1. 4 tipy, proč věřit online reklamě
  2. Jak jsem se stal Heureka specialistou
  3. Poznejte svůj web do hloubky, vyplatí se to!
  4. Personalizovaný e-mailing je skvělý nástroj
  5. Buďte na Instagramu vidět!

Pokud máte námět na téma, o kterém bych mohl napsat, napište jej o komentářů, rád uvítám jakékoli tipy. A třeba tady po novém roce najdete článek inspirovaný vašimi nápady.

Přeji vám krásné a pohodové prožití vánočních dnů :)

Vložit názor k článku: Nejoblíbenější články za rok 2017

Nápověda k heslu: Kolik je 3+6 (napište slovy).