Bidding Fox, to je radost z práce

Marek Wiener 19 / 10 / 2018

Hodnocení: 0 ×

Bidding Fox, to je radost z práce

Vyzkoušejte automatický bidding pro zbožové srovnávače

Bidding Fox je aplikace z dílny Mergado. Má za úkol správu biddingu ve srovnávačích Heureka a Zboží.cz a patří mezi jeden z mála nástrojů, které lze na srovnávače použít. Mezi další online pomocníky patří například Bidding Tools, Bidding Manager, Marketing Tools nebo Magic Script.

Dá se říct, že všechny tyto nástroje si jsou hodně podobné a jen záleží na míře zkušeností a také, jak komu který nástroj sedne. Já se k Bidding Foxu dostal díky spolupráci s Mergadem, takže není divu, že jej preferuji, i když si troufám tvrdit, že po cenové stránce patří k těm dražším.

Pomocí tohoto biddingového automatu dokážete upgradovat svoje marketingové aktivity v rámci cenových srovnávačů. Dá se říci, že vyjdete z davu a začnete bidding řešit trochu sofistikovaněji než ostatní. Jednoduše si nastavte první strategii a fungujte na pár kliknutí víc profesionálně. Dále také zvolte, jak chcete počítat PNO (podíl nákladů z obratu), z jakých zdrojů brát data (z Google Analytics nebo ze zbožových srovnávačů) a samozřejmě nastavte pomyslnou částku za klik, kterou určitě nechcete překročit. Úvodním nastavením Bidding Foxu to však nekončí. Jakmile se vám po prvotní aktivaci celá aplikace načte, je možné pracovat s diagnostikou produktů. Na první dobrou zjistíte, které produkty nevyhovují vaší strategii a proč – to může být například způsobeno tím, že produkty nejsou spárované nebo třeba mají duplicitní kartu v Heurece. Zkuste také zjistit, které položky nesplňují cíle nebo které mají vyšší cenu oproti konkurenci.

Všechny výše zmíněné informace se dají samozřejmě vyčíst i ze systémů, ale problém nastává, když nejsme schopni s analytikou pracovat. Bidding Fox tak může být dobrý nástroj pro vyhodnocování a další změny ve strategiích.

Blog o online marketingu

Speciální promo kódy Google Ads


Získejte dotaci 25 000 Kč na kampaně v Google Ads. Napište mi.

Chci promo kód

Vložte názor k článku: Bidding Fox, to je radost z práce

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Google Nákupy pro podporu Google Ads

  Google Nákupy pro podporu Google Ads

  XML feed pro Google Nákupy

  ZOBRAZIT
 • Zastavil jsem se na školení Zboží.cz

  Zastavil jsem se na školení Zboží.cz

  A zase jsem si něco nového odnesl

  ZOBRAZIT
 • Mýty o zbožových srovnávačích

  Mýty o zbožových srovnávačích

  Podívejme se na zoubek Heurece a Zboží.cz

  ZOBRAZIT