Zkušenosti s maďarskými zbožovými srovnávači

Marek Wiener 18 / 07 / 2021

Hodnocení: 0 ×
 • Podcast
 • 0:00
 • --:--

Zkušenosti s maďarskými zbožovými srovnávači

Tipy a rady pro praxi

O svých poznatcích s maďarským zbožovým srovnávačem Árukeresö jsem už tady na blogu psal, a tak jsem se začal rozhlížet po dalších alternativách k tomuto nástroji. Při bližším zkoumání jsem zjistil, že jsou na maďarském online poli k dispozici i srovnávače Ólcsobbat nebo Árgép. Zjišťoval jsem, jaké mají podmínky a co obnáší implementace e-shopu klienta na tyto „Maďary“.

Stejně jako u Árukeresa, tak i u Olcsóbbatu je po registraci potřeba dobít kredit minimálně 10000 HUF. Takto vypadá jejich přihláška, a jak vidíte, je dost podobná české Heurece.

U Árgépu jsem se setkal s problémem, že se nezařazují produkty do propagace automaticky, ale že nejdříve evidují, zda položky prodáváte. Bohužel jsem více informací nezískal, třeba budete úspěšnější tady.


 

Velmi zajímavou přednášku měla kdysi Zásilkovna, která se rozpovídala na téma porovnání maďarských cenových srovnávačů. Mohla by se vám celkově hodit v rámci vstupu na tento trh. Prezentace je jen pár let stará, takže ji můžete považovat za poměrně relevantní – k náhledu zde.

Přehled TOP srovnávačů v Maďarsku

 • Árukereső.hu
  Podobný Heurece, také má program typu „Ověřeno zákazníky“.
 • Olcsóbbat.hu
  Na srovnatelné bázi jako Heureka, obsahuje běžné výsledky hledání, produktové karty, v jejich administraci se orientuje velmi dobře. Podobně jako u Heureky biddujete kategorie nebo konkrétní produkty. Připomíná také Aukro, protože máte možnost zvýraznit svoje produkty ve výsledcích. Rozdíl vnímám ve speciálních propagacích, které Olcsóbbat dělá. Ta ale není vidět ve statistikách v administraci – nezískáte tedy podrobný přehled o tom, za co byl kredit stržen.
 • Árgép.hu
  Funguje na tzv. propagačním nástroji „Price machine“, které lze opět připodobnit k Heurece. Zahrnuje běžné výsledky hledání – ty zřejmě moc navštěvované nebudou, a potom klasické karty jako má Heureka, jenž můžete podpořit prostřednictvím „Price machine“.
 • Depo.hu
  Je jeden z nejstarších srovnávačů v Maďarsku. Zakládají si na jednoduchosti, transparentnosti a snadném ovládání.
 • Kirakat.hu
  Zatím osobně nemám bližší zkušenosti.

Ostatní maďarské nástroje

Jestliže jste dočetli až sem, mám pro vás tip, díky kterému ušetříte trochu času :) Máte-li zkušenosti se srovnávači, jistě vám něco říká nástroj Mergado. A protože si před každou registrací musíte připravit produktový XML feed, tak vězte, že si Mergado rozumí s Árukereső.hu, Olcsóbbat.hu, Shopalike.hu a Shopmania.hu.

Blog o online marketingu

Audit PPC účtu zdarma

Využijte možnost zkontrolovat vaše nastavení PPC kampaní. Rád vám provedu audit a zdarma.

Požádat o audit

Vložte názor k článku: Zkušenosti s maďarskými zbožovými srovnávači

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Nejčastější problémy s XML feedem pro Google Nákupy

  Nejčastější problémy s XML feedem pro Google Nákupy

  Nebojte se práce s pravidly

  ZOBRAZIT
 • Proč se vyplatí zařadit se do srovnávače Heureka

  Proč se vyplatí zařadit se do srovnávače Heureka

  Heureka je nejpoužívanější srovnávač českých uživatelů

  ZOBRAZIT
 • Mýty o zbožových srovnávačích

  Mýty o zbožových srovnávačích

  Podívejme se na zoubek Heurece a Zboží.cz

  ZOBRAZIT