Xemel, možná alternativa k Mergadu?

Marek Wiener 21 / 05 / 2023

Hodnocení: 0 ×
 • Podcast
 • 0:00
 • --:--

Xemel, možná alternativa k Mergadu?

Další nástroj na správu produktových feedů

Znáte online editor Xemel? Přiznávám se, že s ním ještě nemám hluboké zkušenosti, ale potřebuji jej svým klientům nabízet jako alternativu k Mergadu. Hádáte správně, tento článek bude o správě produktových feedů.

Další nástroj pro správu feedů jsme začali hledat z několika důvodů. Tím hlavním je, že se Mergado obecně zkomplikovalo a s nástupem druhé verze přestalo mnoha lidem vyhovovat. A to zejména  klientům, kteří si částečně řeší některé aktivity sami nebo poptávají nástroj jen na správu feedů bez externích aplikací, na které je Mergado poměrně bohaté, avšak i drahé.

Co je Xemel?

Jak už jsem zmínil, Xemel je online editor na správu feedů. Na první pohled vypadá poměrně sympaticky, ať už po stránce ovládání či přehlednosti – pro běžné operace a úpravy nepotřebujete znát vzorce ani cokoli speciálně kódovat. Kromě jednoduchosti mě však překvapuje, že nástroj umí i pokročilé funkce, které bych čekal pod nějakým příplatkem. Mezi takové patří například sloučení dvou feedů do jednoho, feedy vytvořené na míru a další vychytávky.

Kolik to stojí?

Xemel v nejnižším tarifu stojí 299 Kč měsíčně, což je mírně dražší než u Mergada, nicméně u produktů do 50 tisíc korun už vychází výhodněji.

Na závěr mám pro vás takové zamyšlení. Přestože je hlavní myšlenkou těchto nástrojů ulehčit programátorům, neobtěžovat je s každou maličkostí nebo vyjasnit problém rychle, v poslední době se mi daří u mnoha firem řešit vzniklé obtíže tzv. in-house. Ušetří se tak měsíční náklady, na což majitelé firem velmi dobře slyší. Také se snažím programátory s přátelským přístupem „vychovat“, aby pochopili, že úpravy jsou nejen nutné, ale pro obě i strany výhodné. 

Blog o online marketingu

Perfektně zvládnutý Facebook a Instagram

Jak na reels a stories
Šablona, jak na Reels a Stories, která dokonale ukazuje principy viditelných ploch.

Více o Reels a Stories

Vložte názor k článku: Xemel, možná alternativa k Mergadu?

Zpráva je povinná

Jméno je povinné

Heslo je povinné nebo se neshoduje

Děkuji za názor. Vaši reakci si brzo přečtu!

A protože si cením, že jste věnovali svůj čas napsáním komentáře připravil jsem pro vás malý dárek. Stáhněte si můj E-BOOK:

Inspirace pro Facebook 2020 (PDF)

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Firemní maskoti

  Firemní maskoti

  Vlastní maskot pomůže vylepšit váš marketing

  ZOBRAZIT
 • Proč se zajímat o Google Consent Mode v2?

  Proč se zajímat o Google Consent Mode v2?

  Povinná novinka pro personalizovanou reklamu

  ZOBRAZIT
 • 2 zásadní firemní strategie, které byste měli znát

  2 zásadní firemní strategie, které byste měli znát

  Zamyslete se nad směřováním vašeho byznysu

  ZOBRAZIT