Jsme pro dobrou věc! Hodnocení: 0 ×

Jsme pro dobrou věc!

Pomáhat je normální

Je fajn občas udělat dobrou věc. Když nezištně pomáháte druhým, přispívá tak celé společnosti i sobě samému. Ten správný pocit na hrudníku je totiž k nezaplacení a vykouzlí úsměv na tváři. Proto jsem se rozhodl, že budu v rámci své agentury MarkMedia podporovat brněnské projekty a spojovat lidi, kteří chtějí přiložit ruku k dílu.

Začali jsme v ZOO

Moje první pomoc směřovala do brněnské ZOO, protože zvířátkům, zejména těm ohroženým, je potřeba pomáhat, a tak jsem adoptoval vzácného výra velkého západosibiřského.
Adopce zvířat je obecně zajímavá a prospěšná záležitost. Kdokoli si tak může osvojit svého klokana, krokodýla, lva nebo jakékoli české zvíře, protože uděláte radost nejen jemu, ale také sobě, pracovníkům ZOO a zároveň podpoříte péči a chov zvoleného zvířete.

Zoo Brno

A co dál?

Máte zajímavý projekt a působíte v Brně? Stavte se za mnou na kávu a probereme možnosti, jak bychom mohl přispět nebo se jakkoliv zapojit pro dobrou věc. V mém sponzorském programu se zaměřuji zejména na podporu kulturně-sportovních událostí a aktivit pro děti.

Blog o online marketingu

Komentáře

Další témata nebo články by vás mohly také zajímat:

 • Ergonomie práce u počítače

  Ergonomie práce u počítače

  ... aneb správné postavení počítače na pracovním stole, ergonomická podložka pod myš atd.

  ZOBRAZIT
 • Jak se ladí marketing na podzim?

  Jak se ladí marketing na podzim?

  Prodloužené víkendy, tradice a slevy jsou trefa do černého

  ZOBRAZIT
 • Registrovaná ochranná známka

  Registrovaná ochranná známka

  Jak zaregistrovat ochrannou známku loga?

  ZOBRAZIT